2733
2734
عنوان

نی نی یار زود بیا لطفااااااا

40 بازدید | 7 پست

سلام

@نی_نی_یار۳

@نی_نی_یار_۵

@نی_نی_یار_۴۱

بچه ها تگ

کنین.

نی نی یارا نام کاربریمو میگه وارد سیستم شده نام کاربریم قبلیم 

اما وقتی با اون میام میگه کاربریتون تعلیق شده چرا؟

گاه نمیدانی درون انسان چه میگذرد گاه نمیدانی در وجودش چه اشوبی به پاست پس هیچی نگو که به راحتی دل او خواهد شکست خودت انسان باش نه اینکه دیگران به تو یاددهند

اقا این نی نی یار ۴۱ کیه همه تگش میکنن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقا این نی نی یار ۴۱ کیه همه تگش میکنن

یک نی نی یار مسئول برخی قسمت ها و ...

گاه نمیدانی درون انسان چه میگذرد گاه نمیدانی در وجودش چه اشوبی به پاست پس هیچی نگو که به راحتی دل او خواهد شکست خودت انسان باش نه اینکه دیگران به تو یاددهند
2731
@نی_نی_یار_شب    

من خیلی از شما خوشم میاد😍

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
من خیلی از شما خوشم میاد😍

من یا نی نی یار😍😂

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
من یا نی نی یار😍😂

شما عزیزم

اخه هربار سوال بارداری پرسیدم جایی جواب دادین

اینجا سوالا بارداری رو کسی جواب نمیده

شما عزیزم اخه هربار سوال بارداری پرسیدم جایی جواب دادین اینجا سوالا بارداری رو کسی جواب نمیده

فدای تو عزیزم⁦❤️⁩😘😘😘🌹🌹

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2738