2733
2734
ممنونم گلم انشالله خدا مادرتونو حفظ کنه براتون، خییییلی سخت بوده تاحالا انقد غم و دردو ازنزدیک حس نک ...

عزیزم نی نی گناه داره با غصه بهش شیر نده ان شاءالله خدا به مادرت سلامتی بده

عزیزم نی نی گناه داره با غصه بهش شیر نده ان شاءالله خدا به مادرت سلامتی بده

انشالله خدا ازدهنت بشنوه فقط مامانم از جاش پاشه من دگ هیچی نمیخام، هروقت میرفتم خونشون صدای ماشینو میشنید میدویید دم در بچه هارو ساکمو ازم میگرفت گاهی ام زنگ میزد اگه نزدیک خونه بودم دم در وایمیستاد تا برسم ۵۰ سالشه همش ، خواهربرادرام کوچیکن بابام پریشونه خودمو سفت میگیرم پیش اونا اما تو خلوت خدا ازدلم خبر داره ممنونم ک دعا کردی❤

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله خدا ازدهنت بشنوه فقط مامانم از جاش پاشه من دگ هیچی نمیخام، هروقت میرفتم خونشون صدای ماشینو م ...

عزیزم اشک توی چشام جمع شد مادرت سنی نداره من اسم کاربریتو یادم میمونه هر روز واسه مادرت صلوات میفرستم گلم ان شاءالله به حق پنج تن خدا به مادرت سلامتی بده مثل قبل رو پای خودش وایسه

عزیزم اشک توی چشام جمع شد مادرت سنی نداره من اسم کاربریتو یادم میمونه هر روز واسه مادرت صلوات میفرست ...

فدای دل مهربونت بشم مامانم بلند شه حتما همینجا بهت خبر میدم منم از مهربونی تو اشکم دراومد انشالله هیچ وقت هیچ وقت غم نبینی اشکات فقط اشک شادی باشه❤

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2731
فدای دل مهربونت بشم مامانم بلند شه حتما همینجا بهت خبر میدم منم از مهربونی تو اشکم دراومد انشالله هی ...

قربونت برم عزیزم 

دورت بگردم ان شاءالله به زودی بیای خبر سلامتی مادرتو بدی   

برای حاجت منم بفرستید لطفا

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2738
2706