2726
وقتی شوهر اومد خونه تا یه ساعت از مشکلات حرف نزنین (بعضیا همین که شوهر امد،شروع میکنن فقط غر میزنن) ...

اره از خونه بدش میاد و فراری میشه معمولا تویه کتاب های مشاوره ای که من خوندم این تایمی که گفتین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت عنوان شده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احترام پیش همه بهش بزارین مخصوصا خانواده خودش،اصلا نگین جاری چی گفت خواهرت چی گف مادرت چی گف،خودتون مشکلو حل کنین و اگه بی احترامی دیدین یا حرف بدی ازشون شنیدین خودتون به روش خودتون حلش کنین.قهر طولانی نکنین،نزارین فک کنه با خانوادش دشمنین،وقتی نظرتون باهاش مخالفه سریع و شدید موضع نگیرین چون اگه اینجوری کنین اون بیشتر رو حرفشو نظرشو سلیقش پافشاری میکنه فقط با سیاست و اروم نظر کار خودتونو پیش ببرین وهزارتا چیز دیگه

کدو کتاب اسمش چی بود

من دقیقا یادم نیست چون حدود دوسال پیش خوندمش . من همیشه اکثرا از کتابخونه کتاب میگیرم میخونم اینقدر زیاده اسماشو واقعا یادم نمیمونه فقط مفهومش تو ذهنم میمونه .

ولی کتاب مشکلات را شکلات کنید خیلی خوبه راجب سیاست نیست ولی یاد میده چجوری با مشکلامون کنار بیایم

سیاست فقط این که وقتی عصبانیه و حالش بده بذاری توحال خودش بعد بری نازش کنی ببوسیش و بغلش کنی تامام

مجردی؟وسط قهر همه از هم بدشون میاد هیچکی دوس نداره اونیکی رو بوس کنه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

چون سیاست برای هر مردی و در هر زمانی فرق میکنه ولی دورو اطرافم میبینم که بد موقع از سیاستشون استفاده میکنن و نمیتونن تایم مورد نظرو تشخیص بدن به خواطر همین حالشون از سیاست بهم میخوره😂

مجردی؟وسط قهر همه از هم بدشون میاد هیچکی دوس نداره اونیکی رو بوس کنه

منم وسط قهر یکی بیاد بوسم کنه یکی میکوبم تو دهنش😑😑😑😑 اون طرفم دیگه جای خود داره 😂

سعی کنین زیاد به چیزی حساسیت نشون ندین بیشتر مردا لجبازی تو ذاتشونو و ممکنه بیشتر به اون سمت کشیده شن،اعتماد به نفس داشته باشین،هیچوقت جلو شوهر اگه عیبی تو ظاهرتون هس به زبون نیارین مثلا همش نگین من چاقم یا هر چیز دیگه،چون کم کم واقعا شما رو زشت میبینه

من دقیقا یادم نیست چون حدود دوسال پیش خوندمش . من همیشه اکثرا از کتابخونه کتاب میگیرم میخونم اینقدر ...

منم برای شوهرم غذای خوب میپزم اونم خیلی دوست داره همش تعریف میکنه جلوی جمع از دستپختم ....شوهرم اصلا دوست نداره تو کار خواهر و برادرش دخالت کنم برای همین وقتی مادرشوهرم از بچه ها ش صحبت میکنم اصلا نظر نمیدم چون فکر میکنم شوهرم خوشش نمیاد تو کار اونا نظر بدم

وای خدا😂😂 شوهرم یه موقع هایی ازین خانومای قری تو اینترنت یه چیزایی میبینه میگه این کارارو نکنی بری ...

خانومای قری چی ان?? کی ان??

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
منم برای شوهرم غذای خوب میپزم اونم خیلی دوست داره همش تعریف میکنه جلوی جمع از دستپختم ....شوهرم اصلا ...

اره این خیلی خوبه بعضی از زنا مثلا با شوهرشون دعواشون میشه میخوان حرصشون بدن کارایی که اون بدش میاد میکنن😑 یعنی کاملا عین ابجی ۴ سالم😑😑😑

2706