2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان هنوز بویایی و چشایی ندارم گلومم ملتهبه گاهی تنگ نفس میشم ولی در کل خوبم .مرسی پرسیدی

چند روزه گرفتی.هنوز قرنطینه ای ؟ من برا بچم میترسم منم تستم مثبت شد الان پنج روز 

خدا از زبونت بشنوه. بخدا دیگه بریدم خیلی خسته ام😭😭

فقط به خودتون انرژی مثبت بدید که این روزای سخت به امید خدا تموم میشه🌼

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
همون موقع ک کرونا اومد استادم بهم گفت. گفت تا 6 ماه آینده حالات آسمان خیلی منفی میشه.ولی تا محرم تم ...

امیدوارم اینطور باشه ♥️

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
اخی عزیزم شما مبتلا شدی؟؟ باردار نیستی؟؟؟ خیلی سخت بود؟؟؟؟

آره الان یازده روزه تقریبا فعلا خدا رو شکر خوبم نه باردار نیستم.روز اول اصلا نمی‌تونستم سرپا بشم سردرد شدیددد ی روزم تب کردم خدا رو شکر خفیف گرفتم الان فقط بویایی چشایی ندارم و گلوم ملتهبه و گاهی معده درد شدید

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

گر نگهدار من است آنکه من می‌دانم

شیشه را در بغل سنگ‌ نگه می‌دارد

فعلا که راه جلوگیرشو به بشر یاد داده اونم رعایت پروتکل‌های بهداشتیه.

ایشالله دارو و واکسنشم میاد. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2706