2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکس نمیبره از شب همه چیو تدارک میبینن   تا فردا راحت بتونی برداری و بخوری

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
2456
من که خونه پدرشوهرم بودم  فردا صبحش هم پدرشوهرم اومد تو اتاقم دنبال نبات و زعفرون و کوفت و زهر ...

یا ابلفضل جدی میگی چقد خاله زنک🥴

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
وای چه پدرشوهری بلا دور 

اگه بهت بگم فرداشبش اومد تو اتاق ما خوابید باورت نمیشه

مهمون داشتن مادرشوهرم اینا. تا دیرموقع موندن

بعد پدرشوهر احمقم رفت تو اتاق ما خوابید

بعد که مهمونا رفتن هرچی صداش زدن از جاش تکون نخورد😑

2714
اگه بهت بگم فرداشبش اومد تو اتاق ما خوابید باورت نمیشه مهمون داشتن مادرشوهرم اینا. تا دیرموقع موندن ...

😨😨😨😨 من باشم دیگه نمیرم خونش چون به نظرم اصلا آدم درستی نمیاد

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
اگه بهت بگم فرداشبش اومد تو اتاق ما خوابید باورت نمیشه مهمون داشتن مادرشوهرم اینا. تا دیرموقع موندن ...

فک کنم بلا گرفته خاسته ببینه شما چیکار میکنید😂😂😂😂😂

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
2706