2733
2734
عنوان

خانما کمک کرونا...

119 بازدید | 10 پست

سلام خانما من الان چند روزه سردرد دارم بدن دردم دارم بیشتر کمرم صدام گرفته و یکمم گلوم می خاره کامل حس بویاییم پریده هیچ بویی رو نمی فهمم یعنی من کرونا گرفتم ؟ نمی تونم برم دکتر همسرمم سر کاره و چند شبی خونه نیست منو و دخترم چیکارا باید بکنم یه وقت به دخترم ندم خیلی می ترسم

عضو گروه 🌻رز زرد🌻 وزن فعلی 62 وزن هدف 55

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دارو امام کاظم بگیر بخور

مایعات گرم ساعتی یه بار بخور

اگه پونه، آویشن زنجبیل داری دم کن روزی 2 بار بخور

2-3 روز صبر کن بدتر شدی حتما دکتر برو

دستورات طب اسلامی برای افراد مبتلا که علامت‌دار شده‌اند:  

1️⃣ به اندازه نصف قاشق چای‌خوری از داروی امام کاظم علیه السلام تابستانه هر روز صبح و شب مصرف شود، به مدت سه روز و با بهبود علایم فقط شب‌ها و سپس هر پنج روز تا دو هفته.

2️⃣ به اندازه یک گرم از داروی جامع امام رضا علیه السلام هر شب با یک قاشق غذاخوری عسل مصرف شود.
(در صورت بروز تب داروی جامع را با آب سیب و در صورت داشتن سرفه با یک لیوان جوشانده رازیانه مصرف کنید).

3️⃣ سوره حمد به نیت شفا 40 یا 70 مرتبه خوانده شود.

4️⃣ اسپند و کندر در منزل دود کنید.

5️⃣  آویشن، رازیانه، گزنه، گلاب، سرکه و عسل را در آب بجوشانید و بخور آن را استنشاق کنید.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2738
حالا باید چیکا کنم

والا نمیدونم هر کاری از دستت برمیاد ،کارایی که برا سرماخوردگی انجام میدادی،،،،خواهرم چون قرنطینه بود با دوتا بچه اش،من نمیدونم چی کار میکرد،،فقط بیشتر باید مدارا کنی اگه شدت پیدا کرد برو بیمارستان،،،خواهر من بخور میداد و ویتامین سی خیلی میخورد..تو اینترنت سرچ کن که باید چی کار کنی