2726

پس من کی مامان میشم😢

امروز با ۴ روز تاخیر که از اول عمرم سابقه نداشته بیبیم منفی شد😭

دل برا شوهرم کبابه🥺 چقدر دیدن اشک به مرد سخته 😔

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

هروقت خدا بخواد ميشي انشالله

دلتو به دروغا و دري وري هاي اينجا خوش نكن به اسم حس ششم عزيز

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هروقت خدا بخواد ميشي انشالله دلتو به دروغا و دري وري هاي اينجا خوش نكن به اسم حس ششم عزيز

مطمئن همین طوره😢

خودمم اعتقاد ندارم ..فقط صبرم داره تموم میشه

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
واقعا تو كرونا به نفعتونه بچه دار نشيد ، گاهي بعضي اتفاق ها به صلاح ادم هست ، به شوهرتم بگو اينقدر ن ...

ای بابا ما یک سال قبل کرونا هم نمیشدیم

انشالله بچه دار میشی  عزیزم غصه نخور 

محرم نزدیکه چله بگیر 

ده روز دیگه هم شهادت امام جواده اگ میخای ب یک تاپیکی دعوتت کنم برا امام جواد ذکر میگن تا 10 روز 

نظر کرده ی آقا امام رضاام و حس شیشمم بسیار قویه    همه همینو میگن بهم ...
آرامش کدوم شهری

مشهد

مطمئن همین طوره😢 خودمم اعتقاد ندارم ..فقط صبرم داره تموم میشه

نااميد نشو خيليا هستن منتظرن عزيزم

دعا ميكنم شما خيللي زودتر از من مادر بشي❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
محرم نزدیکه عزیزم چله بگیر روز اول محرم هم روزه بگیر ایشالا دامنت سبز شه

باشه ممنون عزیزم خیلی راهارو امتحان کردم 

وقتی بخواد نشه به هر دری بزنی نمیشه

به خدا توکل کن عزیزم انشالله که مادر میشه

ممنون عزیزم انشاءالله

برای مستجاب شدن حاجت هم میتونی  قران  رو برای شهید حججی ختم کن 

برای شهدای گمنام نمازبخون ؛قرران بخون ،صلوات بفرست 

حاجت میدن اینا خیلیی تجربه شده 

نظر کرده ی آقا امام رضاام و حس شیشمم بسیار قویه    همه همینو میگن بهم ...
2706