2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دکتر معاینه کرد گفت فقط عفونته؟

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

غصه نخور عفونت به راحتی درمان میشه

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
معاینه کرد گفت عفونت داری الان جواب ازمایشو گرفتم نوشته عفونت زخم ... نمیدونم اگرم درمان بشه خیییلی ...

نگاه کن زخم هم درمان میشه با دارو و یا گاهی اوقات فریز کردن اگر دارو جواب نداد ولی اگر قصد بارداری داری بعدا فعلا با دارو درمان کن و فریز نکن چون میگن درصد بارداری رو کم‌میکنه زخم داری بعد رابطه لکه بیتی هم داری؟

2738
نگاه کن زخم هم درمان میشه با دارو و یا گاهی اوقات فریز کردن اگر دارو جواب نداد ولی اگر قصد بارداری د ...

نه ولی خب ببخشید دردهست😕

خب گفته زخم عفونت کرده این ینی بددتره😥😥😥😥

معاینه کرد گفت عفونت داری الان جواب ازمایشو گرفتم نوشته عفونت زخم ... نمیدونم اگرم درمان بشه خیییلی ...

عفونت زخمو توی پاپ اسمیرچجوری نوشته؟؟

منم دادم فقط قسمت عفونت کاندیدا رو تیک زده

دکتر هم فقط گفت عفونت😐