2737
2734
عنوان

تو یه گروه مثلا دوستانه !!!!!!!!

151 بازدید | 10 پست

توی یه گروه عضوم با چندتا از دخترای دوران دانشگاه که دوستای هم بودیم 

بعد یه نفر از بچه ها یه چیزی فرستاد که در ادامه حرفامون من گفتم که شکر خدا خونه جور شد بخریم و... دو تا ازشون تبریک گفتن و...ولی بقیه هیچ واکنشی نشون ندادن . با اینکه هزار بار بعدش آنلاین شدن !!! 

در ضمن گروه شلوغی نیست ۶ نفریم

علتش چیه به نظرتون؟ من اگه کسی یه همچین چیزی میگفت خیلی خجالت می کشیدم که الان چیزی منم بعد باز بعدا با اون طرف حرف بزنم!     

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني بهش تبريك نگفتن؟

اينجوري كه ميگي دليلي جز حسادت نداره خب

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

منم یه گروه پنج شیش نفری از دوستای دبیرستان عضو بودم هروقت سوال یا مساله ای بود و میپرسیدم فقط و فقط یدونه شون همیشه جوابمو میداد.بقیه اصلا واکنشی نداشتن. جو خیلی مزخرفی بود. اومدم بیرون

👨‍👩‍👦‍👦
شاید حس کردن اهل تفاخری خواستن محل ندن بهت من ببینیم یکی هی داره میگه اینو دارم اونو خریدم محل نمیدم ...

نه کلا زیاد حرف نمی زنم تو گروه .

منم یه گروه پنج شیش نفری از دوستای دبیرستان عضو بودم هروقت سوال یا مساله ای بود و میپرسیدم فقط و فقط ...

اره نمیدونم چرا اینطورن بعضی دخترا 

باورت میشه روم نمیشه خارج شم ازش !

میگم بگن چرا رفتی بگم چی!!

2738
اره نمیدونم چرا اینطورن بعضی دخترا  باورت میشه روم نمیشه خارج شم ازش ! میگم بگن چرا رفتی بگم ...

حس بدی داره.

بگو خیلی ب گوشی وابسته شدم خیلی از گروهامو پاک کردم چشمام اذیت میشه. ب کارو زندگیم نمیرسم.میخام یه کم از گوشی فاصله بگیرم. بعد اگه خاستم میگم ادد م کنید.

👨‍👩‍👦‍👦
حس بدی داره.  بگو خیلی ب گوشی وابسته شدم خیلی از گروهامو پاک کردم چشمام اذیت میشه. ب کارو زندگ ...

خیلی خوب بود .مرسی همینو میگم