2726

شوهرم بعد چند روز اومده خونه نمیدونم از خوشحالیه یا چیه من هر لحظه در حال خوردن غذا وهله هوله هستم اصن کنترلی ندارم الانم برا خودم با ارد یه چیزی درست کردم میخورم کنارشم چیپس پفک گذاشتم که اگه دهنم زیاد شیرین شد ترش بخورم چیکار کنم اشتهامو کم کنم  تو این دو روز۲ ککیلو چاق شدم چه خبرمهههههه 

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خداشاهده من از گشنگی دارم پرپر میشم وری لب به چیزی خارج از برنامه نمیزنم تاشام..ارزش نداره واقعا ادم ...

چند روز بود اونقدر قشنگ مراعات میکردم که این دو سه روزه اصن ول کردم همش میخورم غذا به کنار هله هوله....اصن دهنم در حال حرکته استراحت نداره که

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
الان استارتر میگه ۵۵ بودم شدم ۵۷    

خدا شاهده به ۵۸ هم راضیم طختر من۶۵ بودم شدم۶۷/۵ ۶۸ قدمم۱۶۷ هست شوهرم میگه خوبی ولی شکم دراوردم پیشش هم سعی میکنم شکمو بکشم کنار اون هنو نفهمیده شکمم دراومده خخخ

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
خدا شاهده به ۵۸ هم راضیم طختر من۶۵ بودم شدم۶۷/۵ ۶۸ قدمم۱۶۷ هست شوهرم میگه خوبی ولی شکم دراوردم پیشش ...

خیلی اصافه وزن نداری یکی دو هفته رژیم پروتئین بگیر خوب کم میکنی

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
خیلی اصافه وزن نداری یکی دو هفته رژیم پروتئین بگیر خوب کم میکنی

میدونی بابت وزنم مشکلی نیست فقط خیلی بد شکمم دراومده وگر نه راضیم از اندامم من پر دوست دارم ولی این شکم لهنتی

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
2706