2737
2734

شوهرم با خانواده ام سر مساءلی قطع رابطه اس منم اوایل خیلی خیلی بهم ریختم بعد نشستم با خودم قبولوندم ک نمیتونم تغییر بدم وصعیتو پس بیخیال بشم چون این وسط سلامت جسمیم بیشتر بهم میریخت و سلامت روانیم داغون بود بچمم داعون میشد این وسط 

بعد چند روزه هی میگه خالت میخواد بیاد خونتون منم ب همسرم گفتم قبول نکرد منم حوصله ی جنگ اعصابو اینا نداشتم واقعا چون تو زندگیم کم مشکلات ندارم 

حالا هی میگفت خالت قراره بیاد 😐منم هیچی نمیگفتم امروز بازم گفت گفتم مامان اگه میشه بگو نیاد اخلاق شوهر منو میدونید دیگه میاد اینجا بهش بی احترامی میکنه من خراب میشم چون بی نهایت خالم مهربونه و دوسش دارم اصن نمیخوام دلش بشکنه بعد مادرم عصر ناراحت بود 😟دلم گرفته

چرااخلاقش بده واقعل?مهمونه دیگع

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرااخلاقش بده واقعل?مهمونه دیگع

چون سر چیزی ک خودش مقصر بود با پدرم اینا قطع رابطه کرد 

بعد من گفتم مگه من خرم ک مادرت اینهمه ب من بدی میکنه و بی ارزشم میکنه من ب خاطر تو بازم کوتاه میام سری اخر کوتاه نیومدم منم با مادرش قطع رابطه ام نمیاد خونمون اینم مثلا اینجوری میخواد تلافی کنه

2731

نمیشه وقتی شوهرت نیست بیاد

البته اگه شوهرت ناراحت نمیشه

یا اصلا تو برو به خالت سر بزن

خودتو ناراحت نکن،هر مردی یه اخلاقی داره

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
چون سر چیزی ک خودش مقصر بود با پدرم اینا قطع رابطه کرد  بعد من گفتم مگه من خرم ک مادرت اینهمه ...

ب ی ورت. ایشالا هرچی مادرشوهر بدهستش خداورشون داره نکبتا

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
2738
برای اینکه منو اذیت کنه و چون مادرش خونمون نمیاد

پس با مامانت حرف بزن بگو زندگیمو دوس دارم لطفا بزارین راحت باشم 

یا هم بگو کرونا هست میترسم از بچم

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
پس با مامانت حرف بزن بگو زندگیمو دوس دارم لطفا بزارین راحت باشم  یا هم بگو کرونا هست میترسم از ...

ن امروز راستشو گفتم 

گفتم مامان من حوصله ی ی جنگو دعوای تازه رو ندارم اگه میشه بگو نیاد بیاد بهش اخم و تخم میکنه من قاطی میکنم دعوامون میشه

ن امروز راستشو گفتم  گفتم مامان من حوصله ی ی جنگو دعوای تازه رو ندارم اگه میشه بگو نیاد بیاد ب ...

خب کردی هیجی با ارزش تر از ارامشت نیست

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
نمیشه وقتی شوهرت نیست بیاد البته اگه شوهرت ناراحت نمیشه یا اصلا تو برو به خالت سر بزن خودتو نا ...

ن اصلا مگه میاد دزدی بنده خدا شوهرمم از سه خونه است خونه هم نبود واقعا قایمکی کاری نمیکردم 

منم نمیزاره برم 

ناراحتم چون پیش مامانم حس میکنم باز خرد شدم چند بار گفت دید چیزی نمیگم ها بعد دیگه مجبور شدم واضح بگم بگو نیاد 

2706