2737
2734

خانمای محترم کسی لیزر بیکینی انجام داده و اگر بله نتیجش تا چه حد موندگاری داره؟ مرسی از کسایی که اطلاعات و تجرببات خودشونو در اختیارم میزارن

تلاش کن...طلاش کن💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌ انجام‌ دادم‌ و میدم، 

باید تا آخر عمرت  بری مدام عزیزم‌ فقط تعداد جلساتت‌ کمتر میشه، 

در کل ارزش داره‌ و بینهایت‌ عالی میشه‌ و خوبه، مدام  باید بعد از ۸‌ جلسه‌ هر چند وقت یک بار بری‌ و ترک نکی‌ وگرنه بدتر‌ و بيشتر برگشت‌ داره

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2731
من‌ انجام‌ دادم‌ و میدم،  باید تا آخر عمرت  بری مدام عزیزم‌ فقط تعداد جلساتت‌ کمتر میشه،& ...

بعد از ۸ جلسه چطوری باید رفت ماهی یبار یا سالی یبار یا چند ماهی یبار؟

تلاش کن...طلاش کن💪
2738
اها اخه بعضیا کانل از بین رفته

براي هيچ كس از بين نميره عزيزم ريشه سر جأشه پرزاي ويز و كوتاه و بور ميشه كه ديده نميشه 

ولي در كل من خيلي راضيم 

همش ميگم كاااااش زودتر رفته بودم 

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
روی رنگ پوستم تاثیری داشته؟

روشن تر ميكنه مخصوصا زير بغل و صورت و 

حتي من يكي از دوستام صورتش لك داشت 

ليزر كرد موهاي صورتش و پوستش روشن تر شد 😐🤔

جلسه ای چقدر شما هزینه میکردی؟

من ٣سال پيش ميرفتم 

صورت بيكيني زير بغل و دست تقريبا اگر 

اشتباه نكنم ٣٢٠

دستگاهم عالي بود الكساندر ٢٠١٨

دكتر زنان بهم گفت اين دستگاه از همه كم خطر تره 

و اينكه همه دستگاهها بايد ماهي يه بار بري ولي اين دستگاه دو ماه يه بار بايد مي رفتي

بعد از ۸ جلسه چطوری باید رفت ماهی یبار یا سالی یبار یا چند ماهی یبار؟

نهههههه‌ عزیز‌ 

کم کم  باید پله پله‌ تعداد جلسات‌ فاصله‌ بینشون زیاد شه، یهو نه‌ اگر میخوای‌ نتیجه‌ ی خوبی بگیری پله پله این‌ کار رو کن 

بعد از ۸‌ جلسه‌ دو ماه‌   بعد ۳ ماه‌ کن بعد رو ۴ ماه ی مدت‌ بمون‌ تا جایی‌ که  یه سری‌ جاها‌ رشد  مو نداری یا پرز هست‌ و یا خود اپراتور بهت‌ میگه‌ نیاز نیست فلان  جات‌ رو فعلا‌ بزنی‌ ، بستگی‌ به رشد و بدن‌ هر فرد داره‌ 

درد قوی ترم کرد   اشک شجاع ترم کرد  قلب شکسته عاقل ترم کرد  برای آینده ام بیشتر از گذشته ممنونم 
2706