2737
2734
عنوان

نی نی یارلطفایک لحظه بیا

44 بازدید | 8 پست

سلام من خودم ازنی نی یارخواسته بودم لغوکاربریم کنه تاکاربری قبلم بترکه ازاسم مستعارم خوشم نمیومد😆الان هرچی میخوام بازیه کاربری جدیدباخط دیگه بسازم اصلاواردنمیشه .الان باگوشی خواهرم ولی باخط خودم یه کاربری دیگه ساختم ولی بازبااین کاربری هم باگوشی خودم نمیشه اصلاواردشدچیکارکنم لطفادرستش کن میگه سایت خرابه چرافقط باگوشی من این پیام رومیده؟

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

بیاعزیزم کارتون دارن

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نی نی یارلطفابیابگودلیلش چیه .اصلاباگوشی خودم که قسمت ثبت نام میرم کلابازنمیشه الانم که ثبت نام کردم بایه گوشی دیگه بازهم اون کدرومیزنم  روگوشیم اصلانمیشه واردتبادل نظرات شدخطی هم که ثبت نام کردم الان روگوشیم هست

[QUOTE=145549970]شما باید تو قسمت تنظیمات مرورگر گوشیت قسمت سابقه داده ها و کوکی ها رو پاک کنی تا دوباره بتونی تو سای ...[/QUOTالان عصوهستم ولی فقط باگوشی خواهرم واردمیشه ولی باگوشی خودم نمیشه

[QUOTE=145549970]شما باید تو قسمت تنظیمات مرورگر گوشیت قسمت سابقه داده ها و کوکی ها رو پاک کنی تا دو ...

خب میگم برای اینکه با گوشی خودتم بتونی عضو بشی وارد سایت بشی باید کوکی های مرورگر خودت رو تو تنظیماتش پاک کنی

الان مرورگرت لغو کاربری شده آی پیش نمیتونه وارد سایت شه

با گوشی خودت برو تو مرورگری که باهاش میای سایت مثلا کروم

بعد برو تو قسمت تنظیمات بعد حریم خصوصی بعد پاک کردن داده های مرور بعد همه گزینه ها رو تیک بزن مخصوصا اونی که نوشته کوکی ها و تایید کن.

بعد درست میشه.

2738
[QUOTE=145549970]شما باید تو قسمت تنظیمات مرورگر گوشیت قسمت سابقه داده ها و کوکی ها رو پاک کنی تا دو ...

سلام مشکل از گوشیتون یا مرورگرتون هست مرورگرتون رو پاک کنین دوباره نصب کنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌