2726

بچه ها من به یه دلایلی مجبورم شنبه تا دوشنبه بیام کیش 

اوضاع کرونا اونجا چطوره؟؟ 

خیلی وخیمه؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

از افتضاح بدتره بماند که تجهیزات درمانی درست حسابی هم نداره فقط یک سانتر کرونا هم داره تا جایی که یادمه بچه کوچیک داشتی به نظر من هر طور شده رفتن لغو کن خصوصا اگر میخوای با هواپیما بری

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
از افتضاح بدتره بماند که تجهیزات درمانی درست حسابی هم نداره فقط یک سانتر کرونا هم داره تا جایی که یا ...

آره عزیزم بچه کوچیک دارم

رزرو هتل سارا رو دارم 

پس ناجوره وضع نه؟؟ 

شلوغه؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم بچه کوچیک دارم رزرو هتل سارا رو دارم  پس ناجوره وضع نه؟؟  شلوغه؟

میگم بدتر از افتضاح در نظر بگیر چون یک دوره گفتن سفیده و مردم یورش بردن اونجا افتضاح شد جدا از اون آش رشته جان هتل هم خیلی خطرناکه تو رنج بندی خطرات جز پر مخاطره ترینها بود اگر خدای نکرده دچار مشکل بشید هرمزگان کلا بستری نداره دیگه تخت خالی ندارن

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
2728
میگم بدتر از افتضاح در نظر بگیر چون یک دوره گفتن سفیده و مردم یورش بردن اونجا افتضاح شد جدا از اون آ ...

خیلی ممنونم عزیزم

خب پس با این وضع کنسل میکنم که خیالم راحت باشه

لطف کردی وقت گذاشتی عزیزم😘

خیلی ممنونم عزیزم خب پس با این وضع کنسل میکنم که خیالم راحت باشه لطف کردی وقت گذاشتی عزیزم😘

کار خوبی میکنم عزیزم 

خواهش میکنم عزیزم😘🌹