2737
2734
عنوان

به فال اعتقاد دارین؟

127 بازدید | 16 پست

منم اعتقاد ندارم ولی به نفر دوبار برام فال ورق گرفت عجیب درست در اومد. حتی بار دومی گفتم غلطه چند سال بعدش درست در اومد😐

من دیگه ترسیدم برام فال بگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم همش الکیه

بعضی وقتا هم شانسی درست در میاد🙄

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
2738

من هر وقت گرفتم اشتباه بوده یا اینکه در موارد کم شانسی درست در اومده

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐
چرا ما اینا رو پیدا نمی کنیم چند سال پیش خیلی هزینه کردم هیچکدوم نشد 

هیچوقت پولتو خرج این چیزا نکن این بنده خدا که از من مول هم نمیگرفت ولی من میترسم برم پیشش فال بگیرم فال واسه سرگرمیه اگر تبدیل به اعتقاد بشه خطرناکه

منم یکی گرفت درست از آب در اومد برگام ریخت🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ن بابا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706