2726

ابجیم طلاق گرفته (البته هنوز نگرفته داره کاراشو میکنه دیگه) قرار شده بابام خونه خودمونو بفروشه دو واحد بخره و یکیشو بده به خواهرم ک با بچش راحت باشن

منم واقعا مشکلی ندارم چون خواهرم خیلی خوبه واقعا چیزیو از من دریغ نمیکنه 

خیلی دلش صافه 

ابجیم مثلا با اینکه درامد زیادی نداره محصولات ارایشی بهداشتی میفروشه همیشه همون در حد خودش یکم پول بهم میده در کل خیلی خوبه 

امروز گفتم مامان وفتی خونه فروختین واسه منم تخت و کمد بخرین ندارم اینا خیلی قدیمیه یا برام یه سکه بخرین (اخه پول خیلی اضاف میاریم )مامانمم گفت ن منم ناراحت شدم ک حتی ۱۰ تومنم حق من نمیدونن 

البته خواهرم مامانمو دعوا کرد گفت هم تخت براش بخرین هم یه نیم سکه این همه نداری رو تحمل کرده بیچاره فقط یکم میخاد اونم نمیدبن بهش  

حق دارم یا ن ؟ 😑

اگه میشه برای ارامش من و مادرم یه صلوات بفرستید 🌹❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ خواهر خوبی

قدرشو بدون 🌙

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

چند سالته

خداروشکر خواهرت طرفداریتو کرده یا تو ب خواهرت حسودی نکردی

از بس ادم چیزای عجیب میشنوه اینجا 🙄منتظر بودم یکی از اینا رو در اخر بگی

اگه از پستم خوشت اومد.اگه دوستداشتی⁦☝️⁩یدونه صلوات لطفا😚مشکل خانوادگیمون حل شه🥺.                                                                                                                    میگم اگه من بیشتر از یکماه نیومدم سایت بدونید 100٪ مُردم🤭 برام فاتحه بفرستین😁🥰
خدا هر دوتونو برای هم حفظ کنه که اینقدر پشتیبان همدیگه این

😂جالب اینجاست ک قبلا خیییییلی با هم بد بودیما خیلی سایه همو با تیر میزدیم ولی الان خیلی خوبیم

به جاز سر جهاز واسه توجبران میکنن

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

اره سرویس خوابو حتما بگیر ولی سکه رو بجاش بگو منم ی دستبندهس دوس دارم برام بگیرین طلابخر 

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
اره سرویس خوابو حتما بگیر ولی سکه رو بجاش بگو منم ی دستبندهس دوس دارم برام بگیرین طلابخر 

اخه دستبند خیلی میشه دلم نمیاد 😐😂

عزیز دلم ارث که تقسیم نمیکنن دارن یه مشکل حل میکنن شما تو موقعیت بدی چیزای مورد نیاز گفتی اینو بدون همین طور که حواسش به خواهرت هست به تو هم فکر میکنن به پدر مادرت اعتماد کن

2706