2726
عنوان

تعیین جنسیت

251 بازدید | 15 پست

دوستای گلم سلام

میخواستم  این  متن رو براتون  بذارم  که  زیاد  دنبال  حرفای  خاله زنکی  برای تعیین  جنسیت  نباشید.

من بعد ۵سال  خدا  بهم یه  نی نی  داد  چون  بیکار  بودم مدام  سرم  تو این  اینترنت  مسخره بود  هممممه ی  راه های  که  برا تعیین  جنسیت بود رو امتحان کردم  تست ابوعلی سینا تست کلم قرمز تست نمک جوش شیرین  اصلا  حالت تهوع نداشتم  شکل  برامدگی  شکم  حتی  ضربان قلب نی نیم  ۱۴۳ بود همه ی  زنای  پیر فامیل میگفتن  پسره  غافل از اینکه  شوهرمم دوس داره  پسر باشه اما الکی میگفت سالم بودنش  مهمه برام امروز که از آنومالی اومدم  با ذوق و شوق گفتم  سالمه و دختره  اصلا  باهام  حرف نمیزنه کلی بد و بیرا  گفت  کلی  ناراحتی  میگه  دختر  به چه دردم میخوره  خلاصه  گفتم  که   شما  مثه  من  نشید  الکی  وقتتون  روبا چیزای  الکی  سرگرم  نکنید  همشون  دروغه  بدن  هر فردی به فرد دیگری  فرق  داره و  فقط  منتظر  سلامتیش  باشید و سنوگرافی آنومالی .

اتفاقا دختر خیلی خوب و دلسوزه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وقتی بیاد شوهرت عاشقش میشه عزیزم خودمم همین تجربه رو دارم ک میگم 

آخه  دیگه  بچه  اول  خیلی  سخته  شوهرت  برخوردش  اینجور باشه من خودم  تک  دخترم  ۵تا داداش  دارم  ارزوم  دختر دار بودن  بود  اما  بدجور  زد  تو  ذوقم  

وای خدا دختر برکته شوهر من میگه باید بچه دختر باشه میگه دوتا دختر میخوام داییم میگه دختر نداشته باشی انگار بچه نداری امار گرفتن پدرایی که دختر دارن ۷۰درصد نسبت به بقیه امید به زندگی بیشتر دارن ومیانگین ۱۱سال بیشتر عمر میکنن پیامبرم که کلی حدیث داره برا دختر که برکته نعمته 

خداروشکر سالمه 😍 انشالا شوهرتم اخلاقش درست میشه و علاقه مند میشه به نینیت . بذار بیاد ببین چقدر عاشقش میشه . . همش پیشش بگو دخترا بابایین . دختر مونس و همدم پدر و مادر . دختر شیرین و دوست داشتنی . و با خودش رحمت و رزق و خیر و برکت میاره . مردا بشددت دهن بینن چون زیادی پسر پسر گفتن اطرافیان ذهنیتش آماده پذیرش دختر نبوده . 

آخه  دیگه  بچه  اول  خیلی  سخته  شوهرت  برخوردش  اینجور باشه ...

عزیزم منم بچه اولم بود همه میگفتن پسره موقعی ک سونو گفت دختره چقدر باهام دعوا کرد آخه بگو ب زن چ ربطی داره ولی الان دخترم ۸سالشه باور کن انقدر ک اونو دوست داره پسرمون رو نداره 

2706