2410
2553
عنوان

همسرم واسه بار دوم کرونا گرفت 🤭😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2719 بازدید | 88 پست
بنده خداا

خیلی خسته میشه محل کار نگرانشم از خستگی یه وقت...... الان ک نمیره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
 ن میگیرن دوباره اعلام کردن

اصلا گفتن بهش ویروس عوض شده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط این ایموجیت🤭 🤐🤐🤐

😂

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

خدایا‌ رحم‌ کن‌. تازگیا‌ گفتن‌ کرونا‌ از‌ طریق‌‌ هوا‌ منتقل‌ میشه‌. یعنی‌ شخص‌ کرونایی‌ عطسه‌ سرفه‌کنه‌. وشخص‌ دیگری‌ چند‌ دقیقه‌ بعد‌ بره‌ ‌ کرونا‌ میگیره‌.  بدون‌ اینکه‌ اون‌ شخص‌ رو‌ ببینه‌. یعنی‌‌ عمق‌فاجعه

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2720
استراحت میکنن😁. دور از شوخی نگرانم هنوز روزای اوله میترسم خدایی نکرده چیزی بشه

ایشاالله چیزی نمیشه صلوات فرستادم 😔

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اصلا گفتن بهش ویروس عوض شده

شاید پیک اول با دوم ویروسش جهش یافته فرق کرده

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
علایم پوستی هم داره ؟

خودش میگه نه.. صورتش پر جوش شده بود هس میگفتم کروناس زیر بار نمی‌رفت ولی بیمارستان ک نگفت بهش این واسه کروناست 

2714
وا! مگه کارشناس تلویزیون نگفت اگه بگیری؛ آنتی بادیش تا شش ماه تو بدن هست و تا شش ماه مبتلا نمیشی؟!

۲‌ماه

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
فقط این ایموجیت🤭 🤐🤐🤐

اخه از حرصمه... همش کار کار کار.... از پا افتاد 

اکثرشون داشت شوهرم و خودم و بچم 😲😲 مخصوصا اسهال و کوفتگی و قرمزی چشم و چشایی 

عزیزم من شوهرم یکهویی بدن درد شدید گرفت با یکم تب و بی حالی و سردرد هم خودم هم خواهرم که همه پیش هم بودیم این علایمو داشتیم خواهرم بیشتر چون حالت تهوع و سرگیجه و معده درد هم داشت حالا خواهرم رفت دکتر گفته کرونا نیست سرما خوردگیه   گفته چون سرفه نمیکنین کرونا نیست 

2706