2726
عنوان

همسرم واسه بار دوم کرونا گرفت 🤭😐

2719 بازدید | 88 پست

بار اول اسفند بود از قم گرفت.. اینبارم از خوزستان.. مامور یت ک میرن میگیرن.... 

بار اول خیلی شدید بود عفونت ریه 70 درصد سفید شده بود این بار کمتره.... تنگی نفس.. بدن درد مشکلات گوارشی و  سرفه و تب داشت هر دوبار اینبار خفیف تر. 

بستری نشد اصلا. 

ما تو خونه مریض شدیم هردوبارش ولی آزمایش ندادیم احتمالا گرفتیم من و بچم هم. 

داروهاش  دفعه قبل یه ضد ویروس قوی و یه دارو برا تب مالاریا بود اینبار فقط مسکن و ازیترومایسین و ضد سرفه دادن... و اسپری سالبوتامول و اکسیژن. اینم توضیحات کامل

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

سلام . من در  آموزشگاه آرایشگری مهستان دوره دیدم و خیلی هم راضیم ‌ دوره کاشت ناخن و پاکسازی پوست و کاربامواد و کوتاهی رو آموزش دیدم و دوستم هم دوره  میکاپ و شنیون و اصلاح ابرو و تاتو رو آموزش دیده. خیلی عالی آموزش میدن. مدیریت آموزشگاه خیلی مهربان و  متعهدو جدی هستن . مدرسین دلسوز و صبور و البته جدی  دارن... مدل هم بهمون دادن ... الان هم تو اوضاع کرونا ،پروتوکل بهداشتی رعایت میشه. گان و ماسک ومحلول ضدعفونی دست و... به‌زودی آزمون دارم.باید زودتر گواهینامه رو بگیرم برای تاسیس آرایشگاه می‌خوام . البته دوستم برای اقامت خارج از کشور نیاز داره .. راستی در نوبت دهی آزمون خیلی منظم هستن..کلا جای خوبی برای آموزش هست ‌.شمارشو  حفظ نیستم. توگوگل پیدا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط این ایموجیت🤭

🤐🤐🤐

ایران قراره ماهواره بفرسته فضا!!!!!  فکر کنم قراره روسری سر زهره کنن  😂😂😂    *   اونکیه در حد پیام دادن وابسته میشه همونیه که دلستر بخوره مست میشه*      «   به جای اینکه بگی کرونا خر است بتمرگ تو خونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏»

ای وای😟 

الان حالتون خوبه عزیزم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
الان چطوره سلطان کرونا

استراحت میکنن😁. دور از شوخی نگرانم هنوز روزای اوله میترسم خدایی نکرده چیزی بشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

وا!

مگه کارشناس تلویزیون نگفت اگه بگیری؛ آنتی بادیش تا شش ماه تو بدن هست و تا شش ماه مبتلا نمیشی؟!

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

علایم پوستی هم داره ؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
مگه دوبارهم میگیرن من شنیدیم یبارفقط میگیری

ن میگیرن دوباره اعلام کردن

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706