2737
2734

تا 31تیر ماه هم فرصت داره. 

قراره از امروز تا روز شهادت امام جواد ع 14000 یا جواد الایمه الدرکنی ختم کنیم.

هرکس مشکل مالی داره هر کس مشکل دنیوی داره هرکس میخواد صاحب خونه بشه بسم الله و.... 

اولین نیت ظهور آقا امام زمان و شفای بیماران یادتون نره. بچه ها هرکس هر تعداد که برداشت وقت داره تا روز شهادت ختم کنه.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوام صابخونه بشم امسال با سلامتی و ارامش... 100 تا میفرستم.... بخدا بچه کوچیک دارم یادم میره پس فعلا همین اندازه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

من هستم ۱۰۰۰ تاشو ختم میکنم

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2738

حاجت روا بشین همتون الهی

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
فک کنم ختم اینطوریا باید باشه که هر روز 14000تا بخونی. اینطوری نیس؟؟؟ اخه دیروز اینطوری نوشتن اینجا& ...

عزیرم من دیروز رو نمیدونم ختم من و نذر من این مدلی هست

فک کنم ختم اینطوریا باید باشه که هر روز 14000تا بخونی. اینطوری نیس؟؟؟ اخه دیروز اینطوری نوشتن اینجا& ...

جدی؟؟؟

من هستم ۱۰۰۰ تاشو ختم میکنم

الهی هر نیتی داری حاجت روا بشی گلم اگه دوستی اینجا داری منشن کن

عزیرم من دیروز رو نمیدونم ختم من و نذر من این مدلی هست

من نیستم ببخشید.

الهی هر نیتی داری حاجت روا بشی گلم اگه دوستی اینجا داری منشن کن

اوکی میخونم😅

2706