2737
2734
عنوان

مهریه خودتون رو میبخشین؟

237 بازدید | 28 پست

من و شوهرم باهم مشکل داریم منم قبلا بهش گفتم ازت مهریه نمیخام ،از لحاظ شرعی اگه مهریه رو ببخشی دیگه نمیشه ازش مهریه خواست، الان شوهرم میگه قانونی مهریه خودتو ببخش منم پول جهازتو به روز به علاوه  ۱۵۰ میلیون پول میدم،شما بودین قبول میکردین؟

اره تواین وضع اقتصادی 150 میلیونو میگرفتم.یه مو ازخرس کندن غنیمته

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمی دونم والا مهریه ات چقدره؟؟؟؟من مهرمو نمیبخشم به نظرم زن همین یه پشتوانه رو داره اما خوب موقع طلاق و اختلاف اونجوری که ما دوست داریم نمیشه...پیشنهاد شوهرت خوبه به نظرم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

فکر کنم تا قانون نبخشی مشکلی نباشه.دلم میسوزه هرچی میشه مردا میگن مهرت ببخش یا نمیدن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

معلومه که نه ،شوهر منم میگفت ببخش بهت حق طلاق میدم گفتم سر جد کثیفت نذر ندارم حقمو بهت ببخشم ،البته شوهرم سید نیست اینو بگم سوتفاهم نشه ،این مورد واسه یه دوره بود داشتیم حدا میشدیم میگفت مهریه ت رو ببخش حق طلاق بگیر ازم 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2738
۶۰۰ تا سکه

اصلا الان ۶ میلیارد میخوای با ۲۰۰ میلیون جابجا کنی اصلا نکن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
۶۰۰ تا سکه

اونوکه قیدشو بزن پس، عمرا بهت نمیده ۶۰۰ تا سکه...اما خوب پول جهاز و ۱۵۰ تومنم بده خوبه بی دردسر فوری طلاق بگیری وگرنه چند سال اسیر دادگاهی آخرم چند ماه یبار یه سکه میدن بهت

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2706