2737
2734
عنوان

من یک مادر بدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8328 بازدید | 328 پست
بالاخره گریمو در آوردیم😣😔

عیب نداره گریه کن ببین این تو نیستی تو فقط داری لج میکنی نمیدونم با کی شاید با خدا ولی بخدا این راهش نیست چرا به خودت ضربه میزنی میگم به خودت چون اون بچه خود تویی خود خودت .اون یه قطره بوده و حالا انسانه از وجود تو کنده شده و الانم بدون مامانش تنها گم شده اروم باش تو عصبانیت خودتو کنترل کن دوش بگیر گل گاو زبون بخور و قرآن بخون

یهو دیدی خوردمت😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم اصلا نگران نباش، خواهرم و بچش گرفتن، الان خداروشکر خوبه خوبن، فقط باید به تغذیت اهمیت بدی، ...

نمیتونم هیییچی بخورم گوارشمو داغون کرده اب بخورم گلاب به روتون کف بالا میارم الان که دارم با اسی حرف میزنم تمام سرم داره از درد میترکه بخدا کیلو کیلو مسکن میخورم.مادر و پدرم با وجود بیماری زمینه ای دلشون طاقت نیاورد اومدن پیشم نگرانشونم😰

یهو دیدی خوردمت😏
آخه وقتی از زندگیم راضی نیستم چجوری با این بچه خوب باشم

چطور با دخترت خوبی با این زندگیت ولی با پسرت نمیتونی

واقعیت اینه خیلی بدی قلبم شکست از پیام هات من جای بچت بودم حتی اسمتو روی زبونم نمیاوردم منم مادرم مادر یک بچه خیلی خیلی خیلی شیطون حتی مادر بزرگاش  نمیتونن نگهش دارن با وجودی که 1سالو،نیمشه همه کارای پسرای تو رو کرده با این سنش عاشقشم دیونشم بخاطر بچم همه چیو تو این زندگی تحمل کردم بدونه دخترم نفس کشیدن برام سخته 

ببین من همیشه کسی که دست روی بچش بلند کنه نفرین میکنم 

من اینجور ادامرو عادی نمیدونم دوست داری خودتتو بزنن چیه دوست داری چون بزرگ تری میزنیش لذت میبری از درد کشیدنش از ترسش اره تو رو چطوری بزرگ کردن که این اخلاقته

اون سنیه که الان فقط باید تو آرامش  باشه نکه بترسه استرس یک مادر بدو داشته باشه که هر لحطه امکان داره بچه رو کاریش کنی اگه می‌شناختمت شک نکن به مامور زنگ میزدم ببرنت بچت نفس بکشه از نبودنت

قلبم شکست نمیتونم بگم در چه حد اه کشیدم 

تروخدا شماهای که لیاقت مادری ندارین نبارین خدایا چرا به اینا میدی ها چرا یک بچه رو اینجور اذیت میکنی خدایا چرا این مادر باشه قلبم شکست بچه گناه اون هیچ کسو غیر تو نداره 

2738
روانی شدم دیگه تحمل جیغ ها شو ندارم

درکت میکنم. دوس داری یکی دیگه بزرگش کنه حاضراماده بهت بده. همه ما را وقتی کلافه میشن این فکرا و میکنن 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
عیب نداره گریه کن ببین این تو نیستی تو فقط داری لج میکنی نمیدونم با کی شاید با خدا ولی بخدا این راهش ...

اره میدونم کارم بده نمیخام مثل بابام باشم چون الان تحمل دیدنشو ندارم ولی دارم کارای اونو تکرار میکنم ولی رو خودم کار میکنم اصلا از همین امشب شروع میکنم شاید خدا هم منو دید

ی مدت قرص روانپزشک میخوردم البته اونجا دخترمو باردار بودم بنظرت الآنم اونا رو بخورم آروم میشم

قرصای قبلی ت رو سرچ کن برای دوران شیردهی ضرر نداشته باشه چون دخترت شیرخواره

اگه دیدی ضرر نداره شروع کن تا مراجعه کنی به روانپزشک.

البته اگه میتونی زود مراجعه کنی صبر کنی تا دکتر تجویز کنه دوباره بهتره عزیزم

اره میدونم کارم بده نمیخام مثل بابام باشم چون الان تحمل دیدنشو ندارم ولی دارم کارای اونو تکرار میکنم ...

تو به بنده اش رحم کن اون به تو رحم کنه.نگفتی واکنش شوهرت چیه پسرتو میزدی.میگم میزدی چون میدونم دیگه نمیزنی

یهو دیدی خوردمت😏
2706