2733
2734
عنوان

بورس یا

91 بازدید | 14 پست

سلام من میخام سی درصد از سهام عدالتم رو بفروشم خودم بیارم پرتفوم سهام بخرم اول اینکه اصلا عاقلانست؟ دوم اینکه اگه هست کدوم سهم های سبد سهام عدالت رو بفروشم؟ 

همشون بالا میرن حیفه واسه فروش

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی شیب خط بورس اینقدر بالاست مطمعن باش تهش یه کلاه برداری بزرگ هست . اگه طلا و ماشین و.. بخری مطمعن تره

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
وقتی شیب خط بورس اینقدر بالاست مطمعن باش تهش یه کلاه برداری بزرگ هست . اگه طلا و ماشین و.. بخری مطمع ...

ینی چی عزیزم میشه واضح تر توضیح بدی؟من تازه واردبورس شدم می‌خوام دوماه دیگه با۸میلیونم سهم بخرم با کمک افراد حرفه ای

ینی شمامیگی اینکارونکنم بورس آینده ی خوبی نداره؟

2738
آهان این فکرخوبیه منم چندروزپیش فروختم۳۰درصدشو منتظرم واریزکنن دقیقاهمینکاروکنم بیام سهم بخرم باهاش

کدوم سهم و میفروشی چی میخری؟ 

من گفتم بزارم 18برج بعد که 60درصدشو باهم بفروشم

سهام عدالت خودش ترکیبی از بهترین سهام بورس هست بفروشی چی بخری آخه

آخه اینجوری آزاد کردم بعد نفروشم آدم یکم وسواس میگیره اعتمادی به اینا نیست دست خودت باشه بهتره

هم مشغله ای 

آخه اینجوری آزاد کردم بعد نفروشم آدم یکم وسواس میگیره اعتمادی به اینا نیست دست خودت باشه بهتره هم م ...

آفرین منم اینومیگما تازه معلوم نیس هرروز یه قانون مسخره جدید درمیارن پول روهم که تیکه تیکه و باهزارتا منت واریزمیکنن

ینی چی عزیزم میشه واضح تر توضیح بدی؟من تازه واردبورس شدم می‌خوام دوماه دیگه با۸میلیونم سهم بخرم با ک ...

اگه شخصی هست که حرفه ایه و میتونه کمکت کنه خوبه . اما گول ضریب بالای بعضی سهاما رو نخور احتمال ریزش دارن

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
آفرین منم اینومیگما تازه معلوم نیس هرروز یه قانون مسخره جدید درمیارن پول روهم که تیکه تیکه و باهزارت ...

ولی یکی هم که سر از بورس در میاره گفت تاعید نگه دارید به 50ملیون میرسه

2706