2726
عنوان

وسایل اتاقم بیخودی گم میشن😰

301 بازدید | 30 پست

چند وقت پیش رفتم پیش یه فالگیر از اون وقت به بعد یه صداهایی تو اتاقم میاد وسایلامم همش گم میکنم. راسته که میگن فالگیرا  با موجودات ماورایی در ارتباطن؟😭😭

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارع اتاقت جن دارع

ای وااای . حالا چرا همراهم اومده تو خونم😭😪

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
نه ذهن خودت درگیره یادت نمیاد کجا گذاشتی 

اخه دقیقا از وقتی رفتم پیش اون زنه این اتفاقا میوفته برام . نمیدونم چه دعایی بخونم از شرش راحت شم

بله چون فالگیر ها و دعا نویس ها با موجوداتی از قبیل جن و ارواح در ارتباط ان باعث میشه بارفتن ما پیش اینجور افراد،اینگونه موجودات به زندگی و حریم شخصی ما راه پیدا کنن....

.

ی سال پیش ی کلیپ ی ساعته تو یوتیوب دیدم که کامل توضیح میداد...

فالگيره يهودي رفتي؟ دعا هم گرفتي؟

نه مسلمون بود سنشم کم بود زیر ۲۰ سال . نه دعا نویس نبود

2706