2726
عنوان

بنظرتون باکلاس ترین و باشخصیت ترین بازیگرا کیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 133 پست
مهراااان‌مدیری عشق منه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

عشق همس😁👌

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ازش خوشم نمیاد خیلی  همش حاشیه درست میکنه  البته قصد توهین به طرفداراشو ندارم این نظ ...

بله . مثلا علی نصیریان اینقدر مصاحبه نکرده .اینقدر جواب برای این و اون نفرستاده .با اینکه این همه تو سینما بوده .سحر هر هفته یه مصاحبه یه دعوا یه بزن بزن :)

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
نوید محمد زاده 

ی ویدیو ازش بیرون اومده تو ی برنامه راجب عطرش میگه مردم ما جهان سومین ک منو مسخره میکنن عطر درست کردم مگه فرق من با رونالدو و....... چیه

یکی نیس بگه ..... خودتو با رونالدو مقایسه میکنی

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2728
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی عالین بازیگرامون مخصوصا از نظر شخصیت    

مهران مدیری شخصیت نداره؟؟

شهاب حسینی شخصیت نداره؟؟

تر و خشکو با هم نسوزون.

ولی قبول دارم بعضیاشون خیلیییی جلففففف ن

واااا....مگه فک میکنید از فضا اومدن..باور کردن و نکردنش بخودتون مربوطه

نه عزیزم. اصلا عجیب نیست فقط اسم داداش امیر جعفری چی بود؟ اونیکه تو کار ساخت و سازه و خونش هم ونکه؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
گفتن نظر خودتون را بدین .نگفتن ریپلای کنین هر کسی نظر داده .و بگید نه نه این با کلاس نیست خخخخ

بله معلومه هرکی سلیقه و طرز فکر خودشو داره به طرز فکر بقیه نباید ناحق توهین کرد❤

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
بمیرم براش الهی    

عزیزم خدا نکنه کشته مرده زیاد داره شما چرا😂❤😘

2706