2737
2734
عنوان

میخوام پول طلاهامو بدم ب شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 138 پست
اخه بدبختی اینجاس ک پارسال طلا ارزون بود ۴۰۰ تومن بود و شوهرم پول داشت منو چن بار برد طلافروشی س تا ...

درسته اگه میخریدین خوذش کلی سود شده بود براتون. 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
درسته اگه میخریدین خوذش کلی سود شده بود براتون. 

حالا میگفت چی بیا بریم مامانمم ورداریم اون بیاد نظر بده گرون نباشه خوبه دیه☹😒کلا خیلی مامانیه و هرچی میشه بهشون میگه

𝕋𝕙𝕒𝕥'𝕤 𝕞𝕖, 𝕟𝕠𝕓𝕠𝕕𝕪 𝕤𝕒𝕚𝕕 𝕀 𝕙𝕒𝕕 𝕥𝕠 𝕝𝕚𝕜𝕖 ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا میگفت چی بیا بریم مامانمم ورداریم اون بیاد نظر بده گرون نباشه خوبه دیه☹😒کلا خیلی مامانیه و هرچ ...

حتما مامانش زن عاقل و باتجربه ایه، تو خرید طلا و مسائل دیگه 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
حتما مامانش زن عاقل و باتجربه ایه، تو خرید طلا و مسائل دیگه

حالا این ب کنار سر کار دلش درد گرفته بود زنگ زده ب من میگه گوشیو بده مامان گفتم چرا گفت بده دادم ب مامانش میگه مامان دلم درد میگنه چیکارکنم اونم گفت چای نبات و عرق نعنا بخور اخرشم کارش ب دکتر کشید.میگم ینی من ی چای نبات نمیتونم تجویز کنم برات چرا ب من نگفتی ☹

2731
ای خدای من شما دیگه چهجور فکر می کنید  عموت برات تره خورد میکه حالا؟

عموم همه دنیای منه...وقتی مادر و‌پدرم از هم جدا شدن من رو بزرگ کرد...برام‌کار درست کرد فرستادم‌ دانشگاه برام خونه گرفت وقتی می خواستم‌خونه بخرم ی مغازش رو فروخت تا من ی خونه تو‌محل بهتر بخر...خخخخخ الانم باوجود شوهر و بچه هر ماه بهم پول تو جیبی میده.

بنظرت این مقدار تره بسه...

2738
چرا...؟  در مقابل کارهایی که عموم برام کرده و می کنه هیچ‌کاری نکردم.. خوشحالی پسرش یعنی خوشحال ...

اهان .پ کار خوبی کردی.اخه عمو داریم تا عمو قک کردم مث عموی من سال ب سال همو نمیبینیم

عموم همه دنیای منه...وقتی مادر و‌پدرم از هم جدا شدن من رو بزرگ کرد...برام‌کار درست کرد فرستادم‌ دانش ...

ای جان 

اینکه عمو نیست فرشته است خدا بهت داده 

خدا حفظش کنه 

ما از اینجور ادمها تا نسل اندر نسلمون تا خود حضرت ادم هم پیش بریم نداریم 

لابد یک کار خوب کردی که خدا اینجوری بهت لطف داشته برای ما هم دعا کن

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
اهان .پ کار خوبی کردی.اخه عمو داریم تا عمو قک کردم مث عموی من سال ب سال همو نمیبینیم

نه عمو از پدر و مادر برام بهتر بود ..خدا رو شکر دستش به دهنش میرسه اما دیدم پول نقد نداره می خواد ماشین پسرش رو تحویل بگیره گفت ۹۰ کم دارم منم ۶۰ طلا فروختم ۳۰ تومانم امتیاز وام داشتم دادم... هر ماه بحسابم پول تو جیبی میریزه با اینکه بچه دارم ...هرگز خونم دست خالی نیومده...فکر نبودش قلبم رو درد میاره...

شما برای سلامتی عموم دعا کن  چشم ان شاء الله هرگز نیازت به کس و‌ناکس نیفته...

جالبه که همسرت هیچی نگفته که طلاهاتو دادی عموت 

سر یک چیز های دیگه  دعوا راه نینداخته (البته بدون اینکه بگه مساله اصلی  اینه که تمام طلاهاتو دادی عموت)

عزیز بازم میگم خیلی خوشبختی  باید روزی هزاران بار خدارا شکر کنی

جالبه که همسرت هیچی نگفته که طلاهاتو دادی عموت   سر یک چیز های دیگه  دعوا راه نینداخ ...

نه اول که طلا مال خودم‌ بود...دوم‌همسرم‌آدم‌خیلی خوبیه ..محبتهای عمو رو‌می بینه و‌ درک‌می کنه...با مشورت خودش دادم..

سوم حرف میزد میزدم لهش می کردم...هیچ کس نمی تون درباره عموم حرف بزنه 

خخخخخ یادم افتاد سال ۸۷ ی کاسه آبگوشت خوری طلافروختم برای عموم وووووووای اگر داشتم‌الان‌چقدر میشد....

نه اول که طلا مال خودم‌ بود...دوم‌همسرم‌آدم‌خیلی خوبیه ..محبتهای عمو رو‌می بینه و‌ درک‌می کنه...با م ...

یعنی شما اینقدر پولداری  که تو کاسه طلا ابگوشت میخوری؟ درست فهمیدم؟  

2706