2737
2734
عنوان

میخوام پول طلاهامو بدم ب شوهرم

1138 بازدید | 138 پست

میخوام ۶ تومن پول طلاهامو بدم ب شوهرم لازم داره چکار کنم ک بعدا نزنه زیرش یا ی مدرک داشته باشم.اول بریزم حساب خودم بعدا برا اون کارت ب کارت کنم خوبه عایا؟

𝕋𝕙𝕒𝕥'𝕤 𝕞𝕖, 𝕟𝕠𝕓𝕠𝕕𝕪 𝕤𝕒𝕚𝕕 𝕀 𝕙𝕒𝕕 𝕥𝕠 𝕝𝕚𝕜𝕖 ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر منم میگه طلاهاتو بفروش کار کنم باهاش...موندم چکار کنم

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2738

عزیزم شوهرته ها

زندگی مشرک

محبت

عشق

از این حرفا خلاصه😐

2706