2726
عنوان

بیاین یه بازی خوب معرفی کنم

60 بازدید | 2 پست

بار و بندیلو ببند که باید بریم تهرون! یه پازل رنگی جذاب که همه دوسش دارن!
مکعب‌های هم‌رنگ رو به هم برسون، با هر چی که دم دستته منفجرشون کن و تو صدها مرحله جذاب بازی پیش برو.
کلی پازل رنگی منتظرتن که حلشون کنی. تو دنیای تهرونی با اسی و فاطی تو ماجراجویی‌ای که دارن همراه شو.همین حالا بازی تهرونی رو به رایگان دانلود کن و از انفجار رنگ‌ها لذت ببر!
کارهای خفنی که می‌تونی تو تهرونی بکنی:
- کلی مرحله رنگی باحال که ماه‌ها سرگرمت می کنه و تموم نمیشه. تازه کلی مرحله هم تو راهه و حالا‌حالاها می تونی از تهرونی لذت ببری!
- مکعب‌های هم‌رنگ رو کنار هم جور کن تا بتونی آیتم قدرتی بسازی و باهاش صفحه رو بترکونی.
-تیم بساز و با هم تیمی هات چت کن و واسه قهرمانی تلاش کن.

برای دانلود اینجا کلیک کنید

کارهای خفنی که می‌تونی تو تهرونی بکنی:

- کلی مرحله رنگی باحال که ماه‌ها سرگرمت می کنه و تموم نمیشه. تازه کلی مرحله هم تو راهه و حالا‌حالاها می تونی از تهرونی لذت ببری!

- مکعب‌های هم‌رنگ رو کنار هم جور کن تا بتونی آیتم قدرتی بسازی و باهاش صفحه رو بترکونی.

-تیم بساز و با هم تیمی هات چت کن و واسه قهرمانی تلاش کن.

- جایزه‌های شگفت‌انگیز که می‌تونی روزانه به دست بیاری و از دیدنشون سورپرایز بشی.

- با حل پازل ستاره‌ها رو جمع کن و صندوق‌ها رو باز کن و کلی جایزه بگیر.

- خیلی سریع و راحت بازی رو یاد بگیر و ازش لذت ببر. ولی اینو بدون که استاد شدن تو تهرونی سخته و حسابی باید فسفر بسوزونی!

جالبه 😄

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷