2733
2734
عنوان

کسایی که وکیل هستن لطفا بیاین🙏🙏

222 بازدید | 34 پست

سلام دوستان یه هفته ای هس شوهرم طلاقم داده بدون اینکه من راضی باشم.قبل طلاق اوایل ماه رمضون پیش ۴تا ریش سفید شوهرمن تعهد دادکه اگه به زندگی باهاش ادامه بدم برام توجشن ختنه سوران پسرم ۱۰ تومن طلا میخره. قراربود بعد ماه رمضون جشن لگیریم براپسرم ولی توی اون تعهدنامه تاریخ جشن رو ذکر نکردیم ولی شفاها پیش ریش سفیدها گفت که بعد ماه رمضون طلای زنمو میخرم ولی تا الان نخریده و یک هفته ای هس طلاقم داده. حالا سوال من اینه که باتوجه به اینکه من راضی به طلاق نبودم میتونم برم شکایت کنم برای اون ۱۰ تومن؟؟ 

سوال دوم: اینکه اون موقع طلا گرمی نزدیک ۶۰۰هزارتومن بود تقریبا ۱۷ گرم مبشد ۱۰ تومن ولی الان گرمی ۹۶۰هزارتومنه آیا میتونم معادل گرم الان رو بگیرم یا فقط همون ۱۰ تومن رو میتونم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا حق و حقوقتون رو نده که دادگاه حکم طلاق صادر نمیکنه!

آخه ثبت محضری نبودیم حالا قضیه ش دورو درازه لطفا نپرسین چرا محصر نبودی و اینا چون من واسه یه سوال دیگه پرسیدم نظرتونو🙏🙏🙏

2738
تا حق و حقوقتون رو نده وقبل از جلسات مشاوره  دادگاه حکم طلاق صادر نمیکنه که!

من الان اینو ب یه خانم تو تاپیک دیگ  گفتم زیر بار نرفت گفت مامانم تو یه هفته طلاق گرفت 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
آخه ثبت محضری نبودیم حالا قضیه ش دورو درازه لطفا نپرسین چرا محصر نبودی و اینا چون من واسه یه سوال دی ...

اگه بصورت لفظی گفتن و سندی دستتون نیس یا دست نوشته ای،کاری نمیتونین بکنین

نیمتونی بخاطر اون چیزی که نوشته شده شکایت‌کنی

آخه من با یه برگه شبیه این زمینی که پدر شوهرم قول داده بود رو ازش گرفتم فقط یه برگه بود که زیرش چندتا شاهد امضا کرده بودن

2706