2726

این یعنی چی زده 5 کیگ رایگان  تو پرانتز(تعرفه تمام بها)

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو‌قسمت شگفت انگیز زدیه 😖برا منم پنج گیگ چون تمام بها بود سه روزه تموم شد 

همسرم تو را دوست دارم ؛♥️و این دوست داشتن !حقیقتی است که مرا به زندگیدلبسته میکند ...💋
2728
چطوری بهت رایگان داده چ کدی گرفتی؟؟؟

هیچی نزدم 4444 رو زدم فقط 

میترسم بزنم فعال شه 

یه چیزی باشه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
تو‌قسمت شگفت انگیز زدیه 😖برا منم پنج گیگ چون تمام بها بود سه روزه تموم شد 

منظورش از تمام بها اینه بیشتر استفاده میکنه؟

شارژم رو کم نمیکنه 

این ماه گند زدم 

شوهرم بفهمه نتم تموم شده بدبخت میشم

یعنی هرچی ازش استفاده کنی بقیمت روز از حجمت کم میشه  ن کمتر ن بیشتر

خب از شارژم کم نمیشه؟

2706