2737
2734

آقا این مال دوستمه

مبگفت تو کوچه داشتیم بازی میکردیم با بچه ها منم دستشوییم گرفته بود اگرم میرفتم تو خونه مامانم دیگه نمیزاشتم برگردم به بچه ها میگه که شماها دور منو بگیرید من جیش کنم بریم بازی😂

بعد یهویی یه مرده رد میشه بچه ها حلقه رو ول میکنن هز کدوم میرن یه طرف 😂😂

اینم از خجالت به گریه میوفته و در هین جیش کردم گریه م میکنه مردمم وسط کوچه بهش نگا میکنن😂

حالا میگه همه م تو اون کوچه مارو میشناختن😐⁦❤️⁩

شمام مال خودتون یا آشناهاتونو بگید بخندیم اینم مال دوستم بود😂💔

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤
هر کی دنبال گنج زمین میکند دسش بالا    

😂✋

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانم ظهرا که میخواست بخوابه با روسری دست من و میبست به دست خودش که جیم نزنم تو کوچه😂🤦‍♀️

چنین تباه بودم من تو اون دوران😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
🖐🖐🖐🖐 میزدم به دیوار صداش یکم فرق میکرد با بقیه جاها میرفتم تو توهم ک‌تو دیوار گنج هست

وایی منم😂

بعد لیوان میزاشتم که صداشو پیدا کنم دیوارو بکنم😂💔

هر کی شیشه شکسته میذاشت جاش ک دفه بعد یجا دگ بکنه دسش بالاتر 

رشته حفاری نرفتم چرا خدایی؟

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738

مال ما منتظر بودیم ظه  بشه مامانم بخوابه، میرفتیم رودخونه برا شنا، هوا خیلی گرم بود ولی حالیمون نبود   آخرشم همش دعوامون میشد یا دوستامون 

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀

ما ی همسایه داشتیم ی دختر و پسر داشت همبازی ما بودن بعد ی روز پسره اسمش مجتبی بودنمیدونم چکار کرده بود مامانش کلا لختش کرده بود انداخته بودش تو کوچه ماهم دیدیمش طفلی خیلی خجالت میکشید دیگه ازون موقع وقتی تو کوچه بود من نمیرفتم فک میکردم از من خجالت میکشه

مامانم ظهرا که میخواست بخوابه با روسری دست من و میبست به دست خودش که جیم نزنم تو کوچه😂🤦‍♀️

عالی بود😂😂😂💔

2706