2733
2734
عنوان

روشن کننده پوست قوی😍 اهل پوستااا

2348 بازدید | 5 پست

بچه ها خواستم بهتون بگم روغن سنجد تلخ روشن کننده فوق العاده قوی هستش..برا اینکه اصل باشه سنجد تلخ رو تهیه کنید سرچ کنین طرز روغن کشیشو خیلی عالیه😍😍😍 هر روزم گلاب بزنین هر شبم تو کیسه یه قطعه یخ بزنین صورتتون معجزه بشه مواظب پوستاتون باشین گلا حیفن😍

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید

برای پوست چرب و مستعد جوش مناسبه ؟ کلا برای جوش نزدن چی پیشنهاد میدی عزیزم

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلخه جدا؟از کجا بخریم تلخ

روغن سنجد تلخ اره..از اینترنت خریدن ینی من امتحان نکردم قراره انتخاب کنم یکی امتحان کرده ینی فوق العادس من دنبالش میگردم بزنی اینترنت میاره...واقعا عالیه منم قبلش گفتم به شماها هم بگم

2728
برای پوست چرب و مستعد جوش مناسبه ؟ کلا برای جوش نزدن چی پیشنهاد میدی عزیزم

اره خوبه من یدونه کرم استفاده میکنم حالا علاوه بر اون ...روغن درخت چای هم میزدم خشک میکنه جوشارو از عطاری نیکنی تهیه کنی گلی