2733
2734

بنظرم خیلی حس خوبیه من تو اقدامم و امروز روز 28 پریودیم هس دوره هام معمولا بین 32 تا 35 متغیره بنظرتون کی بی بی چک بذارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ی ده روزی مونده تا وقت پریم.....خیلی ناامیدم

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
2738
آخه تو این شرایط چرا اقدام میکنید! فکر دکترش سونوگرافی هر هفته دکار و سونگرافی بودن تو ماشین و تاکس ...

عزیزم بنظرم نمیشه زندگی رو متوقف کرد زندگی جریان داره و اتفاقا برعکس باید با آگاهی کافی و رعایت اصول ادامه داد

چرا ناامید عزیزم؟

اخه یه حس شیشمی بهم‌گف یکسال دیگه باردار میشی😪فولیکول ۲۹ و ۱۸داشتم دکترم امپول ازادسازی نداد گف شبیه کیسته.....😪

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
عزیزم بنظرم نمیشه زندگی رو متوقف کرد زندگی جریان داره و اتفاقا برعکس باید با آگاهی کافی و رعایت اصول ...

آره حس خوبیه 

ولی رعایت کردن برای خودمون الان کافیه 

اما فک کن با اون همه رعایت یه درصد بگیری علاوه بر خودت یه بیگناهم کرونایی بشه.

باز میل خودتونه منکه جرات ریسک از خونه بیرون رفتن جز برای خورد و خوراک ندارم برم

بازم موفق باشی

عزیزم حس شیشم همش الکیه.امیدت ب خدت باشه گل من😊

ممنونمممم...شما اقدامی؟

2706