2737
2734
من بودم اینترنتی میخریدم  هک شیکن هم ارزون

من خودمم 90درصد خریدای خودم اینترنتیه

در مورد جنس لباس ها و یسری چیزا باید حتنا از نزدیک ببینم پوست بچه خیلی حساسه نمیشه ریسک کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

22هفته. یکبار سر شب تو خلوتی رفتم عبدل اباد.یکروزه میشه همچیشو خرید ولی از کجاش مهمه

به نتیجه رسیدی به منم بگو لطفا،فقط میدونم بهارخیلی گرونه ،بازارشنیدم خوبه ولی نمیدونم کجاست

2728
من خودمم 90درصد خریدای خودم اینترنتیه در مورد جنس لباس ها و یسری چیزا باید حتنا از نزدیک ببینم پوست ...

اره اینم هست ولی یه پیج رو پیدا کن که قیمتاش مناسبه بعد حضوری برو 

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  

سیسمونی منو از بهار گرفتن 16 سال پیش 😂😂😂

باید بهمامانم بگم برای من کم نزاره

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2738
به نتیجه رسیدی به منم بگو لطفا،فقط میدونم بهارخیلی گرونه ،بازارشنیدم خوبه ولی نمیدونم کجاست

گرونیش بخاطر برند بودن وسایلاشه. همین که میدونی داری از نمایندگی معتبر خرید میکنی و جنس بونجول و بی کیفیت نمیکنن تو پاچت به نظرم یه دنیا ارزش داره. تو عبدل اباد که یه مارکایی کالسکه بود با قیمت 3.4تومن. که اصلا تا بحال به گوشم نخورده بود. بازم بهار جنساش معلومه واسه کدوم کشوره

گرونیش بخاطر برند بودن وسایلاشه. همین که میدونی داری از نمایندگی معتبر خرید میکنی و جنس بونجول و بی ...

اخه جنسهای بهار رو میتونی جاهای دیگه باقیمت پایینترپیداکنی،بخاطراین گفتم،درسته برندمهمه ولی خیلی وقتا برندها،پول برندبودنشون رو میگیرن و تفاوت کیفیتی چندانی با بعضی جنسهای دیگه توبازار ندارن

😅

باید بریم بهار 😂😂😂

امروز

امروز 

امروز

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
چند روزه کارم همینه 😁خدا کمکمون کنه

من از کارای این دوتا پیج خوشم میاد ادرسشم زده میتونی حضوری بری 

خوشت اومد بهشون سر بزن @omid_toys و @ninilandteh

با طُ بودن ز همه دست کشیدن دارد...  
2706