2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

#فوری #ویژه

#سهام_عدالت_جامانده_ها

جزئیات طرح ارائه سهام عدالت به جامانده ها

تعداد مشمولان سازمانهای حمایتی و دهکهای پایین درآمدی مشخص شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی، با اشاره به جزئیات ارائه سهام، به بیش از ۱۰ میلیون نفر مشمول جدید سهام عدالت اعلام کرد: فقط موالید خانوارهای تحت پوشش سازمانهای حمایتی مشمول این طرح خواهند شد.

🔰 اخبار و آموزش بورس 🔰

https://eitaa.com/joinchat/2042691620Ce633ac0072

امسال که ثبت نام میکردن منم برا دوتا بچم که نداشتن ثبت نام کردم شماره موبایل گرفتن که خبر بدن هر حسا ...

سهام عدالت ده سال پیش ثبت نام داشته از اون ببعد هرکی گفته ثبت نام میکنیم کلاهبرداریه الانم برای جا ماندگان دولت میگه سهامی وجود نداره ک بخواییم به جامانده ها بدیم ولی مجلس داره تلاش میکنه ک بتونه به جامانده ها سهام برسه و فعلا هم قرار شده فقط به موالید جدید خانواده های تحت حمایت سهام برسه

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706