2737
2734
عنوان

فقط مامانا بیان حالم بده!

159 بازدید | 19 پست

بچه ها من بجه ۴ سالمو همش کتک میزنم سر هر چی دعواش میکنم و باهاش صمیمی نیستم.گاهی احساس میکنم اصلا دوسش ندارم و نباید به دنیاش میاوردم.چیکار کنم اصلا مادر خوبی نیستم!  

قطعا بعد هر سختی آسانی است🌧🌞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه بد شوهرتو دوس داری؟زندگیت خوبه؟

ب این فک کن بچه ات بجز تو پناهی نداره 

گناهه 😕😕تو براش امن ترین کسی هستی که میشناسه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

ببین کمبود ویتامین یا آهن نداری. نور خورشید بهت میرسه؟ خیلی تاثیر داره رو اعصاب 

بچه ام بیماره لطفاً برای سلامتیش صلوات بفرستید🙏لایک کنید منم براتون صلوات می‌فرستم به هر نیتی که دارید  

چی بگم والا

منم دخترمو گاهی دعوا میکنم بخاطر کارایی ک دوست ندارم انجام بده ولی عاشقشم و بارها پیشش میگم از خدا بخاطر اینکه تو رو بهم داد تشکر میکنم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

بالاخره هر احساسی یه دلیلی داره برین روانشناس تا ریشه یابی کنه و اگر لازم بود ارجاع بده به روانکاو یا روانپزشک 

وضعیت تیرویید و خون و ویتامین خودتونم چک کنین بعضی ضعف اعصاب ها مال مشکلات جسمیه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706