2733
2734
عنوان

دخترم یکسالشه کرونا گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 91 پست
شاید رودل کرده یا دهانش آفت زده  اینایی که میگی علائم این دوتا بیماریه  خاکشیر سرد بهش ب ...

نمیدونم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
قطره مولتی ویتامین کفایت میکنه 

اسی علایم کرونا برای بجه اا اسهال استفراغ هست

انشالله بچه شما نگرفته ولی عزبزم ببرش دکتر 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس من چی کنم ک میخان بعد زایمان بیان دیدن بچم   ای خدا چی کنم از دست این فامیل شوهر بیشور

رک بهشون بگو ایشالا بعد کرونا یع جشن مفصل میگیرم همه تشریف بیارین شادی کنیم. تو خانواده ما بچه ب دنیا اومد همه تلفنی تبریک گفتن فقط

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
اسی علایم کرونا برای بجه اا اسهال استفراغ هست انشالله بچه شما نگرفته ولی عزبزم ببرش دکتر 

اسهال استفراع داده تبم داره 

خدا کنه اینجور که میگی باشه 

از گوارش زود دفع میشه بخاطر اسهالش نترس ولی استفراغ یه ویتامین ب۶ میزنن همون جا تموم میشه و داروهای عفونت هم میدن...خواهشا ببرش دکتر، گناه داره بچه

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2738
امام کاظم دارو داره؟؟ 😶😶اینجا چه چیزایی میشنوم

یعنی از,روزی کرونا اومده شما اسم این دارو رونشنیدی؟

الان که امام کاظم نیست که دارو بده..این دارو معروفه میگن قبلنا تجویز,نیشده برا بیماریها...

من تعجب میکنم که شما نشنیدی تاحالا؟

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
همین علائمو بچه ی ۱ سالم اون هفته داشت بردم دکتر گفت آفت دهان داره

ممنون عزیزم خدا بچتو حفط کنه برات 

واقعا از جهل یک سری افراد آدم خندش میگیره  بخور بخور

درست صحبت کن...خدا روشکر که شما عاقلی..زیاد مهربون نیستم یه دفه دیدی شستمت پهنت کردم رو بند.. ریپلای هم نکن...بی عقل

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
اسهال استفراع داده تبم داره 

خب میگی تب هم داره گناه داره بجه کوچولوعه نمیتونه تحنل کنه حواست هست تب که باشه اسهال هم باشه بدن کم آب بشه فاجعه میشه؟؟

نذار کار به بستری بکشه 

انشالله با چتد تا دارو تو خونه خوب میشه فقط فقط دکتر نجرب و دانا نه هر دکتری. 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
یعنی از,روزی کرونا اومده شما اسم این دارو رونشنیدی؟ الان که امام کاظم نیست که دارو بده..این دارو مع ...

خدایی تا حالا داروی امام کاظم نشنیدم.. دیدی ک خیلی ها تعجب کردن. آخه من نمی‌فهمم داروی امام کاظم؟؟؟؟ چه داروییه ک از 2000 سال پیش تا آلان استفاده میشه ک اسم امام هم روشه.. هرچیزی رو باور نکنید خواهشا

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706