2733
2734

آقا سلام 

ما 17روز کرونا گرفتیم و تو خونه قرنطينه ایم کلی هم مشکلات قبلی داشتیم که حتی کار به قطع رفت و آمد با خانواده م و دادگاه و اینطور چیز رسیده حالا بگذریم دیروز الکی الکی دعوامون شد اینقدر الکی که حتی الان نمیتونم بگم واقعا سر چی بود اما از اینجا دعوا بالا گرفت که اومد تو آشپزخونه نشست به بازی کردن گفتم برو بیرون جلو چشام نباش نرفت حالا اون زد من زدم فحش داد بدترشو شنید این وسط من خوردم به سوفله خوری هام شکست منم لجم دراومد همه ظرفای دم  دستی رو شکستم بعدم ریلکس اومدم تو اتاق دراز کشیدم آقا هم از دیشب واسه خودش میوه پوست کنده خورده نهار خورده منم دیدم اینطوریه شام‌ درست نکردم با اینکه علائم کرونا  داره دیدم نشسته به قلیون کشیدن منم گفتم جهنم فوقش میمیره حالا الان بچه خواهرشوهرم پی ام داده پس فردا تولد داییه منو میخواییم بیاییم سوپرایزش کنیم انگار نه انگار ما کرونا داریم منم عکس از خونم و ظرفا فرستادم گفتم قدمتون رو چشم وضع خونه اینه خواستین بیایین منم جمع نمیکنم الانم دارین دوروغ میگی شوهرم خبر نداره اون خبر داره فقط نگفته شما بیایین ابرو من بره جهنم دایی تون فحش داد بدتر شو شنید زد منم زدم اونم گفت به مامانم گفتم اونم گفته باشه شب می‌آییم 🤐ناگفته نماند شوهر خواهر شوهرم از دعوا مون خبر نداره خواهرشوهرمم خیلی حساسه بفهمه 

در ضمن اگر میگن جداشو بچه ام مریضه نمی تونم طلاق بگیرم 

😐 چیبگم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706