2733
2734

اشتهاش خوبه ، ولی گریه میکنه و دیروز هم دو بار اسهال داشت.

تب هم الان داره ، چند دقیقه بعد نداره ... قطع و وصل میشه.به نظرتون اشکال نداره که فقط تب ه و گریه؟

تبش از چیه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندوقتشه؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2728
نمیدونم فقط چند روزه که همش میره جاهای خنک مثل جلوی فریزر دراز میکشه. و یخ و بستنی هم زیاد خورده بود ...

گرمش نگه میداری ؟ چندوقتشه

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2738
آره یک سال و پنج ماه

خوب از همونه یه زیر دکمه ای استین کوتاه بپوشون بچه گرمشه عزیزم ببین خوب میشه یانه تابستونه بابا 

یه استین کوتاه با شلوارک خنک باشه 

ای وای همش از بستنیه. لعنت به بستنی دختر منم زیاد خورد و تب کرد چندروزم بی اشتها بود مردم تا خوب شد دیگه خیلی کم بهش میدم شاید هفته ای یدونه اونم نصفشو خودم کمکش میخورم که همشو نخوره

2706