2726

به نظرم صبر کن اوصاع بهتر شه گی یم یک ماه بعد باردار شدی چه جوری.میخوای بری دکتر آزمایشگاه سونوگرافی.نه ماه باید در رفت و آمد باشی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وضعیت استانمون سفید بود اقدام کردم، باردار شدم، وضعیت قرمز شد

بقیه اشم تو امضام بخون چ اتفاقی افتاد 

دلیلش هم گفتن احتمال زیاد استرس هست

شبا تا صبح از استرس کرونا خواب نداشتم

دلم میخواد چند ماه دیگه اقدام کنم اما بخاطر کرونا فعلا دو دلم

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2728

منم قبل کرونا میخواستم اقدام کنم کرونا اومد بیخیال شدم فعلا،عزیزم دوران بارداری سیستم ایمنی ضعیف و حساس میشه از طرفی هر ناه کنترل بری آزمایشگاهو اینا کلا خطرناکه بنظرم دست نگه دار

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
وضعیت استانمون سفید بود اقدام کردم، باردار شدم، وضعیت قرمز شد بقیه اشم تو امضام بخون چ اتفاقی ...

چرا از استرس چقد بد 😢

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

من خیلی می ترسیدم ولی به اصرار همسرم اقدام کردم ولی باید خیلی رعایت کنم هیجا نرم خداییش شوهرمم رعایت میکنه فقط داداشم رعایت نمیکنه که اونم نباید برم خونه مامانم

میشه برا حاجتم یه صلوات مهمونم کنین😘😘🥰🥰🥰

من   

اوایل این ماه رفتم چکاب، دکتر خیلی تشویقم کرد باردار شم، اقدام کردم، یهو دیدم کرونا دوباره اوج گرفته، خیلی نگران و ناراحتم

بارداری خودش به اندازه کافی استرس زا هست، حالا استرس کرونا هم اضافه بشه بهش. از طرفی من ۲۹ سالمه و ۷ ساله ازدواج کردم و دلم میخواد اقدام کنم  

من خیلی استرس دارم ولی اقدام میکنیم چون کرونا حالا حالا هست نمیشع که زندگی رو تعطیل کرد با رعایت اصول یهداشتی و توکل به خدا باید زندگی کرد 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

نه اصلا اقدام نکن، امروز دکتر اومده بود برنامه طبیب گفت یه سال طول میکشه تا واکسنش بیاد، حالا خدای نکرده خدای نکرده اگر کرونا بگیری و مجبور به دوا و درمون بشی از کجا میدونی چه داروهایی بهت میدن، شاید برا جنین خیلی ضرر داشته باشه، نکن اینکار رو اصلا

به نظرم صبر کن اوصاع بهتر شه گی یم یک ماه بعد باردار شدی چه جوری.میخوای بری دکتر آزمایشگاه سونوگرافی ...

آره نظر خودمم همینه ولی از یه طرفم میگم شاید بیشتر از اینا طول بکشه شاید دو سال بود تا اونموقع باید صبر کنم

ما که قبل شنیدن نام نحس کرونا باردار شدیم و الان 5 ماهه خونه نشینیم پس چکار کردیم؟ 

به قول دکترم میگه چه خبر از آینده دارید؟ اگه واقعا تصمیم دارید بچه بیارید اقدام کنید، اگه قصد جدی نداشتید بی خیالش. 

اازمایشها و سونو ها رو هم من و همه مادرای باردار دیگه این مدت جاهای خلوتی که شدید رعایت میکردن رفتیم. ضمن اینکه خودمون هم خیلی خیلی زیاد رعایت کردیم 

تا اینجا که به خیر گذشته.. خدا به بعدمون هم رحم کنه 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چرا از استرس چقد بد 😢

اخه شوهرم سر کار میرفت و با آدمای زیادی درارتباط بود

خواهرم هم کرونا گرفته بود

همسایه ها هم خیلیا کرونا گرفتن

هر روز امار ها رو میدیدم

نگران بچه ام بودم اگه کرونا بگیرم ناقص بشه یا اتفاقی براش بیوفته شبا صبح خواب نداشتم

وگرنه نه قبل بارداری نه الان که باردار نیستم حتی یه ذره هم از کرونا نمیترسیدم

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2706