2737
2734

به من گفت هفته ای یک بار میتونی بیای یه بار عصب کشی یه بار پر کردن یعنی هر دندون دو هفته زمان میبره....

گفت بین عصب کشی تا پر کردن باید فاصله بیفته انتی بیوتیک بخوری

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من گفت هفته ای یک بار میتونی بیای یه بار عصب کشی یه بار پر کردن یعنی هر دندون دو هفته زمان میبره. ...

وای مال منو چرا پس پر کرد همون لحطه ؟؟ الان دارم برمیگردم هنو بیحسیش نرفته ولی تا خونم دوساعت تو راهم یعنی درد میگیره؟؟ چی بخورم رسیدم خونه؟؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2731
وای مال منو چرا پس پر کرد همون لحطه ؟؟ الان دارم برمیگردم هنو بیحسیش نرفته ولی تا خونم دوساعت تو راه ...

شاید پانسمان کرده، مطمئنی پر کرد ؟

برای من اموکسی سیلین و نوافن نسخه کرد هر شش ساعت

باور کن هم عصب کشی کرد هم پر کرد . از ساعت ۲.۳۰ بودم تا ۴. ۳۰. دوساعت . انقد اذیت شدم 

خیلی عجیبه بخداا

من زیاد از این کارا کردم حداقل هر دندون دو جلسهدوقت میبره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
وای مال منو چرا پس پر کرد همون لحطه ؟؟ الان دارم برمیگردم هنو بیحسیش نرفته ولی تا خونم دوساعت تو راه ...

اموکسی سیلین برات ننوشت؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
خیلی عجیبه بخداا من زیاد از این کارا کردم حداقل هر دندون دو جلسهدوقت میبره

دقیقا، 

حتی من اصرار کردم یه جلسه تمومش کن بچه کوچیک دارم نمیتونم هر هفته بیام گفت اصلا امکان نداره

خیلی عجیبه بخداا من زیاد از این کارا کردم حداقل هر دندون دو جلسهدوقت میبره

شاید چون جای دولتی بود این کارو کرد. یعنی ضرر داره برا دندونم؟؟ یا خوب انجام نمیشه؟؟؟ حالا دردش عب نداره اونجاهم کلی اذیت شدم اونم به درک

امید زندگیم دوقلوهام😍 
شاید پانسمان کرده، مطمئنی پر کرد ؟ برای من اموکسی سیلین و نوافن نسخه کرد هر شش ساعت

نه والا چیزی ننوشت . نه گفت کارت تموم شد دوتا دندون دیگه هم داری برا عصب کشی و پر کردن . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
شاید چون جای دولتی بود این کارو کرد. یعنی ضرر داره برا دندونم؟؟ یا خوب انجام نمیشه؟؟؟ حالا دردش عب ن ...

شاید پانسمان کرده

جای دولتی هم باشه ربطی نداره کارت کامل انجام میده

بعد جای دولتی عصب کشی نمیکنه که(ارتش هستی؟ 

شاید پانسمان کرده جای دولتی هم باشه ربطی نداره کارت کامل انجام میده بعد جای دولتی عصب کشی نمیکنه ک ...

چرا عصب کشی کرد . چرا جای دولتی عصب کشی نمیکنه؟؟؟؟

نه کلینیک ناجا رفتم نیرو انتظامی . 

اینجا حتی کارهای زیبایی دندون رو هم انجام میده حتی با قیمت پایین تر .

حالا رفتم خونه از کجا مطمئن بشم ک پر کرده یا پانسمان،؟؟ دقیق دوساعت زیر دستش بودم . یه چیزی گرفت رو شعله گذاشت رو دندونم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
چرا عصب کشی کرد . چرا جای دولتی عصب کشی نمیکنه؟؟؟؟ نه کلینیک ناجا رفتم نیرو انتظامی .  اینجا ...

ناجا همه کار میکنه فکر کردم تامین رفتی

نه خیالت راحت...احتمالا پانسمان

چیزی نگفت کی بیای؟؟

2706