2733
2734
تا خودشون نخوان نمیشه. یکی هست ما یک ساله نگهش داشتیم. ولی میدونم ولش کنیم میره سر خونه اول.

چه فایده داره کجا نگهش داشتید؟ چه کاره هستید شغلتون؟

یه روز سرکار بودم دوستش رو آورده بود خونه بکشن.

شوهرم اعتیاد هم داره زورم میاد که پول مواد از کجا میاره

دیگه اونو مجبوری از یه جا جور میکنن دیگه ،،،،،،معتاد مثل مریضع،،،،اونم جای داروهاشه

تریاک هم که زیاد گرون نیست که !!!!!!،،،،بیست،بیست و پنج تومان میدن واسه چندروزشون یا یه هفته 

حالا چندهزار بالاتر یا پایین تر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه فایده داره کجا نگهش داشتید؟ چه کاره هستید شغلتون؟ یه روز سرکار بودم دوستش رو آورده بود خونه بکشن ...

من خودم مربی شنام و مغازه عطر و ادکلن دارم.

ولی اشنا زیاد دارم.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2731
چه وحشتناکه .نمیدکنم خیانت میکنه یا میل جنسی خیلی کم هست

اینارو من توضیح بدم تعلیق میشم.

وگرنه توضیح کامل میدادم.

باید برم سر تمرین.

فعلا 🌱

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
دیگه اونو مجبوری از یه جا جور میکنن دیگه ،،،،،،معتاد مثل مریضع،،،،اونم جای داروهاشه تریاک هم که ...

ممنونم شیره تریاک هم گرونه؟دلار رفته بالا میگم ؟بنطرتون میتونه خودش کم کم ترک کنه بزاره کنار بعد بره کنگره شصت

2738

ی روز خواهرام و داداشام خونمون بودن اومد حول حولکی گف جم شو بریم زود منم هرچی پرسیدم نگف توراهم هیچی نگف . بردم تو ی فروشگاه گف گلدونی ک دوس داری اونجاس بخرم کدومو میخوای کلی وسیله خرید بعدش منو گذاشت خونه و رفته بود کلی خوراکی گرف بعد واسم ی عطر خوش بو هم گرف 🙃🙃🙃🙃ی حالی داش 😁😁😁😁شوهر خسیس .....است 

چه وحشتناکه .نمیدکنم خیانت میکنه یا میل جنسی خیلی کم هست

عزیزم خیلی بشدت تریاک میل جنسی رو‌کم می‌کنه،،و سرد می‌کنه ،،،،،،

خیلی شرمنده ها ولی همون چندماه یه بار که یه موقع بخواد رابطه داشته باشه اونجاش خیلی دیر بلند میشه 

منظورم اینه نعوظ نداره

2706