2410
2553
واقعا شوهرم این علائم و داره ولی می‌ترسیم بریم تست بدیم

به احتمال بالا کروناس,بخصوص تب

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احساس میکنم بعد کنکورمون نسل سال 80 و 81 نصف میشن من پسرعمم کرونا گرفته با این ک ورزشکاره و ... هم ...

دقیقا

فک کن بازدید بدنی،استمپ مشترک،برداشتن ماسک برای شناسایی چهره،کولرم نمیزنن،خوراکیم نمیشه خورد یعنی من اگه کرونا هم نگیرم و امسال قبول نشم خانواده م زندم نمیذارن حالا هرچقد که من بگم شرایط سخته

2456
حقشه,مجبوره با اون اوضاع بره عروسی

من نمیدونم عروسی واجبه وقتی عزیزات بعدش از دست میدی تو اذربایجان بود بعد عروسی جفت پدرمادر عروس داماد بخاطر کرونا فوت شدن  اخه عروسی گرفتنتون چی بود

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2714
فک کنم کرونا از اون دسته ویروساییه ک خود ب خودضعیف بشه از بین بره...شنیدم قدیما ویروسی ک درمان نداشت ...

همینجوریه,ولی حدااقل پنج تا ده سال همینجوریه مگر اینکه واکسنش بیاد

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
فک کنم کرونا از اون دسته ویروساییه ک خود ب خودضعیف بشه از بین بره...شنیدم قدیما ویروسی ک درمان نداشت ...

سارس هم همینطوری از بین رفت. موقع شیوع سارس هم همه دنبال ساخت واکسنش بودن یهو دیدن از بین رفت

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
[QUOTE=145520469]به احتمال بالا کروناس,بخصوص تب[/QUOTE میگم اگه یه وقت کرونا نباشه بعد بریم اونجا بگ ...

حتی میگن اگر کرونا گرفتین و مطمین هستین نیاین بیمارستان ,فقط در یه صورت برین اونم زمانیکه تنفس مشکل شه و اکسیژن خون بیاد پایین,البته دکتر برین دارو بده تو خونه قرنطینه شه

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹توجه توجه توجه🟥🛑🛑🛑🛑🈹

یکی از آشناهامون آلمان زندگی میکنه..میدونید که آلمان تنها کشوریه که این ویروسو کنترل کرده و درصده ناچیزی تلفات داره...

آشنامون میگه به ما گفتن که با آب نمک قرقره کنیم....

آب نمک محیط دهانو گلو رو قلیایی میکنه و مانعه رشده میکروب و بیماری میشه...حتی اگر ماسک نزنید.یا نتونید آنچنان بهداشتو رعایت کنید حتما هر روز سه وعده با آب نمک ققره کنید🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2706