2726
عنوان

تولد همسر

253 بازدید | 14 پست

میشه بهم ایده بدین برا کادو و مراسم که چیکار کنم 

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

تاپیک منم بخون درمورده ایده اس یکی دونفری اومدن ایده دادن هرچند من دیر اقدام کردم

کی تولدشه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمشم ازین سیبیلا باشه بنظرم قرمز و مشکی تم قشنگیه واسع تولد مردونه 

فقط توروخدا بخاطر کرونا شلوغ نکنید

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
تاپیک منم بخون درمورده ایده اس یکی دونفری اومدن ایده دادن هرچند من دیر اقدام کردم کی تولدشه؟

۲۸ تولدشه

❤دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛اسمشم میذاریم دلسوزی مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید

ی کیک بپز و غذایی ک دوس داره لباس شیک و ساعت بخر براش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

یک جشن دو نفره بگیر خودت و همسرت خودت کیک درست کن از قنادی نگیر تو این اوضاع کرونا خطرناکه

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
یک جشن دو نفره بگیر خودت و همسرت خودت کیک درست کن از قنادی نگیر تو این اوضاع کرونا خطرناکه

نه خودم درست میکنم 

کیک کوچولو خونگی وشام مورد علاقه...وتشکر و..یه خاب دلچسب  

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

منم میخواستم تولد بگیرم براش اوضاع مشهد خیلی خراب شد جاریام و برادرشوهرام کرونا گرفتن کنسل شد کلا براش ی کیف اداری سفارش دادم اینترنتی ی دو تا چیز دیگم سفارش میدم از طرف بچه ها ی کیکم مجبورم که خودم درست کنم به همین لوسی😐

چی هست چیکار میکنه؟

تعداد قدم هایی که هرروز راه میری میگه! تعداد ضربان قلبتو! یک نمودار بهت هرروز میده که چقدر در بیست و چهارساعت خوابیدی و چقدر این خواب عمیق بوده و چقدر سبک! میزان کالری که روزانه میسوزونی! ضد آب هم هست، من از دیجی خریدم چهارصد تقریبا

2706