2733
2734

بچه سالاد-سوپ-پیش غذا-غذای اصلی

هرچی رو عالی درست میکنین لطفا به منم یاد بدین

چیکار میکنین خوشمزه شه؟

میشه واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه تاپیک داریم نکته هایی که بلدیم میگیم دوست داری سر بزن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

قربون دست پختم فقط همین

اینم بگم اینقدر گند زدمو راه های زیاد رفتم که فهمیدم چکار کنم😁

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738

فسنجونام عالی میشه,,,,,جالبیش اینجاس کخخودم اصلا فسنجون دوس ندارم  

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

من تو سالاد الویه پودر زیره میریزم بسی خوشمزه میشه

تو قورمه سبزی قره قوروت و یه قاشق رب انار

تو خورشت بادمجون و خورشته قیمه چوب دارچین از اول میندازیم دست آخر درمیارم به جای پدرش که تیره می‌کنه.

تو ماکارونی از چرخ شده مرغ و سویا و پودر پاپریکا میریزم.

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

بنام خدا

ی ظرف میزاریم رو گاز 

این مرحله خیلی مهم ظرف باید حتما رو گاز باشه.

ی مرحله از اون مهم تر هم هست این که گاز رو روشن کنیم.

اینا پایه های هر اشپزیه.

بعد روغن میریزیم تو ظرف.

بعدم تخم مرغ می‌شکنیم.

یکم بعد گاز رو خاموش میکنیم.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2706