2703
2553
عنوان

آز بارداری

56 بازدید | 4 پست

بچ ها‌من امروز صب بیبیم مثبت شد.فک کنم دوسه روزی تاخیر داشتم اخه زیادمرتب نیس ک دقیق بگم...بنظرتون کی برم آز خون بدم بعد برم دکتر تحت نظر باشم...اخه میگن‌اگ‌الان بری یه هفته دیگه ام میفرستنت از بدی دوباره...اخه راهم دوره کی برم که دگ کلا یبار از بدم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

مبارکه عزیزم  

والا الان مشکلات باروری زیاد شده ادم میترسه چیزی بگه

ولی من بعد دو هفته تاخیر از دادم و تو سه ماهگیم به دکتر مراجعه داشتم 

خب مشکلی نداشتم اهل دکتر رفتن و سونو هم نیستم تو بارداریم خودم قند و فشارمو اندازه میگرفتم و رعایت غذایی میکردم که نشاسته و قند مصنوعی خیلی کم بخورم...

ولی خب شما شرایطتو خودت میدونی

مبارکه عزیزم     والا الان مشکلات باروری زیاد شده ادم میترسه چیزی بگه ولی من بعد دو هفته ...

من یه سقط داشتم گلم یکم میترسم بخاطر همون دوست دارم تحت نظر پزشک باشم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کار خوبی میکنی عزیزم ان شاالله خدا اینبار بچه سالم و صالح راحت بهت بدن به حق آبروی حضرت زهرا ع

ممنونم از دعای قشنگت...خدا بچه تورو هم حفظ کنه انشالله