2726
عنوان

دوستان میشه بیاین😔😔😔

269 بازدید | 49 پست

من هفته سیو هشت بارداریم به شدت خارش دارم پماد کلوتریمازول میزنم وقتی میزنم اتیشم میگیرم تا یه دقیقه بعد خوبه بنظر شما برم دکتر خطر ناک هست از طرفیم خیلی استرس زایمان دارم یه حرفای شنیدم که همش میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما مگه الان هفته ای یه بار نمیری دکتر واسه چکاپ؟خب این هفته که رفتی به دکترت بگو دیگه

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰

خارشت ممکنه بخاطر آنزیم کبدی باشه ، اگر خیلی میخاری حتما برو دکتر ، احتمال اینکه ختم بارداری بدن هست

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
شما مگه الان هفته ای یه بار نمیری دکتر واسه چکاپ؟خب این هفته که رفتی به دکترت بگو دیگه

نه ولا ماهی یه بارم نمیرم یه بهورز هست فامیلم فقط از اون میپرسن اخه ما روستایم

نه ولا ماهی یه بارم نمیرم یه بهورز هست فامیلم فقط از اون میپرسن اخه ما روستایم

خب مگه روستاتون بهداشت نداره؟از این مراکز بهداشت میگما!الان که ماه آخری هفته ای یه بار باید بری واسه چکاپ 

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰

هفته یه بار😳دست کم هرویزیت ۴۰ تومنم دست کم باشه ماهی۲۰۰‌باید فقط برا ویزیت داد مگه با این اوضاع می شه 

با تولد رنج ما آغاز شد...رنج افتادن 
واسه دردش واسه اینکه میگن وحشتناک سخته تا پای مرگ میری پرستار اذیتت میکنه

الان منظورت زایمانه؟ میخواهی تو همون روستا زایمان کنی یا میایی شهر؟

عزیزم نگرانی نداره، درسته سخته ولی خب بعدش یک خنده ی بچه ت به همه ی اون دردا میارزه، به لحظات خوب دنیا اومدن و بعد دنیا اومدن نی نی که فکر کنی دردا همه یادت میره، منم تجربه زایمان نداشتم ولی انشالله که زایمان راحتی داشته باشی

واسه دردش واسه اینکه میگن وحشتناک سخته تا پای مرگ میری پرستار اذیتت میکنه

عزیزم برا خودت ماما خصوصی بگیر ولو طلابفروشی من هرکی از دوستام رفته پرستار گرفته راضی بوده چون ادم تو اون موقعیت نیاز به توجه و دلسوزی داره

با تولد رنج ما آغاز شد...رنج افتادن 
2706