2703
2553
ای وای خیلی سخته درک میکنم فکرو ذهن آدم همش درگیر میشه اگر این کیستت درمویید باشه بخاطره سهل انگاری ...

نه عزیزم این کیستا از دوران جنینیمون بودم تولایه پوسته تخمدانه اونایکه بزرگ شدن دیده میشن برمیدارن ولی این جدیدیه اون موقع بقدری ریز بوده که اصلا دیده نمیشده حالا رشد کرده دکترمم همون موقع گفت بعد که عملت کردم هرچندماه برو سنو چون امکانش زیاده که دوباره کیست بزنه تخمدانت

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن
ای وای خیلی سخته درک میکنم فکرو ذهن آدم همش درگیر میشه اگر این کیستت درمویید باشه بخاطره سهل انگاری ...

کیستت چند سانته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کیستت چند سانته؟

برای من ۲ تاست هم چپ هم راست

۵ سانت و یکیش ۴ سانت

آخه میخومدم که اگر حین جداکردنش از تخمدان ذره ای بمونه یا سوراخ بشه ازش بریزه اون دوباره باعث رشد میست میشه چون عصبه

نمیدونم والا چی بگم دیگه کلافه از دست مشکلات کیست و تخمدان

برای من ۲ تاست هم چپ هم راست ۵ سانت و یکیش ۴ سانت آخه میخومدم که اگر حین جداکردنش از تخمدان ذره ای ...

نه اینجوریام نیست من اولی تخمدان چپ بود الان راسته واسه من سی میل خیلی کوچیکه ولی تو زودتر برو چون درمویید ریشه میدونه خداینکرده به بقیه شکمت سرایت میکنه یا خداینکرده باعت میشه لوله هاتو ازدست بدی دوراز جونت نترس زودتر برو عمل کن چندسالته ؟باورکن میارزه بچت اولین لغدی که بزنه تو دلت میفهمی چی میگم

2720
نه اینجوریام نیست من اولی تخمدان چپ بود الان راسته واسه من سی میل خیلی کوچیکه ولی تو زودتر برو چون د ...

باور کن شده برام آرزو که از شرش خلاص شم

۲۸ اردیبهشت وقت عمل داشتم از ترسم صبح روز قبلش زنگ زدم‌ کنسل کردم حالا باز باید فردا زنگ بزنم وقت بگیرم

اما همش لحظه ی آخر جا میزنم دست خودم نیستا

عقل و دل و منطقم همه میگن باید زودتر عمل کنم

اما لحظه ی آخر قید همه چیزو میزنم

من خیلی ترسو ام البته توان تحمل دردم بالاست فقط میترسم

😭😭😭😭😭

نه اینجوریام نیست من اولی تخمدان چپ بود الان راسته واسه من سی میل خیلی کوچیکه ولی تو زودتر برو چون د ...

راستی روی تنبلی تخمدان هم تاثیر مثبت میزاره؟

آخه من فکر کنم تخمک گذاری ندارم

یه بار با قرص و آمپول یه فولیکول داشتم که سایزش ۱۰ بود

راستی روی تنبلی تخمدان هم تاثیر مثبت میزاره؟ آخه من فکر کنم تخمک گذاری ندارم یه بار با قرص و آمپول ...

اره واسه تنبلی خیلی خوبه کلا رحم و تخمداناتو تمیز میکنن

2714
راستی روی تنبلی تخمدان هم تاثیر مثبت میزاره؟ آخه من فکر کنم تخمک گذاری ندارم یه بار با قرص و آمپول ...

همونه دیگه منم با قرص امپول یکی دوتا فولی دارم که ده دوازدس زودتر برو عمل کن وقتتو هدرنده انشالله زود بارداربشی 

باور کن شده برام آرزو که از شرش خلاص شم ۲۸ اردیبهشت وقت عمل داشتم از ترسم صبح روز قبلش زنگ زدم‌&nbs ...

ببین عزیزم اصلا ترس نداره فقط برو تودلش زود همه سختیا تموم میشه بعدشم حتما باردار میشی کلا همه چی تموم میشه

ببین عزیزم اصلا ترس نداره فقط برو تودلش زود همه سختیا تموم میشه بعدشم حتما باردار میشی کلا همه چی تم ...

انشاالله 

قربونت برم مرسی که دلمو آروم کردی وکلی اطلاعات مفید در اختیار گذاشتی

امیدوارم هرچی زودتر یه نی نی سالم و خوشگل بیاد تو دلت 🌹

انشاالله  قربونت برم مرسی که دلمو آروم کردی وکلی اطلاعات مفید در اختیار گذاشتی امیدوارم هرچی ...

مرسی عزیزم

سلام عزیزم من شنبه لاپارا هیسترو کردم کامل برات توضیح میدم چون خودم وحشتناک میترسیدم از این عمل و بیهوشی و همه چی 😉 من از بهمن ماه میخواستم انجام بدم به خاطر کردنا و همینطور ترس از عمل همش عقب انداختم اما الان پشیمونم میگم کاش زودتر میرفتم من یک سقط داشتم چمد سال پیش و برام تشخیص یک لوله هیدرو داده بودن ...من شنبه ساعت ۶ صبح بیمارستان بودم و ساعت ۸:۳۰ رفتم اتاق عمل با گریه و استرس وحشتناک که تو اتاق عمل همه تنم میلرزید از ترس ساعت ۹:۳۰ بهوش بودم کلا عملم ۳۰ دقیقه طول کشید و بعدشم درد کمی داشتم بیشتر دردم تو کتفم بود ساعت ۷ عصر همون روز هم مرخص شدم وکلا دو تا سوراخ کوچک سمت راست و چپم هست و داخل نافم و فقط درد کتف خیلی اذیتم کرد که اونم با شیاف دیکنوفناک خوب میشدم و خیلی کم داخل نافم درد میکرد که درد کتف هم از روز دوم خیلی کم شد و الان خوبم خداروشکر در کل اصلا نترس بعدش پشیمون میشی که کلی عقب انداختی برو انجام بده بعدش ادم ذهن و روحش اروم میشه دیگه از فکر و خیال میای بیرون .. موفق باشی 

سلام عزیزم من شنبه لاپارا هیسترو کردم کامل برات توضیح میدم چون خودم وحشتناک میترسیدم از این عمل و بی ...

سلام عزیزدلم مرسی از اطلاعاتت ۲ شنبه انجام دادم

بلاخره دلو زدم به دریا و رفتم

الانم خداروشکر حالم خوبه و خوشحالم از اینکه تموم شد

2706