2410
2553
عنوان

بچها من خیلیی خجالتیمم چیکا کنم

291 بازدید | 40 پست

دوستان من تو یه جمعی که میرم اصن نمیدونم درمورده چی حرف بزنم همش ساکتم انگار که لال شدم همش خجالت میکشم حتی مثله یه بازیو بلدم تو بازی از خجالته زیادم یا میبازم یا میگم بلد نیستم که تو بازی‌نرم چیکا کنم خوب شم 😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب توهم خودت رو مثل اونا تصور کن،عادی باش،اگه جوکی چیزی گفتن بخند ،بازی هم که خب اشکال نداره دیگه قرار نیست که همه بلد باشن یا همیشه ببری

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2720
منم خیلی خجالتیم خجالت میکشم از مغازه دارا سوال بپرسم نمیدونم چیکلر کنم😕

چرا؟؟؟

همه اینکارو میکنن توهم یکی مثل اونا،درضمن مغازه‌دار هم که دقت نمیکنه یا اصلا یادش نمباد همچین کسی اومده پیشش خیلی عادی و راحت بپرس

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2714
چرا؟؟؟ همه اینکارو میکنن توهم یکی مثل اونا،درضمن مغازه‌دار هم که دقت نمیکنه یا اصلا یادش نمباد همچی ...

نمیدونم چرا اینجوریم خودمم دوست ندارم ولی همش یه حس ترسو وخجالت دارم😕

بزور برو تو جمعی که فکر میکنی سخته.. بزور و اجبار یکی دو جمله حرف بزن.. دوس نداشتی باز انجام بده

چی بگم خب حرفم‌نمیاد یکمم که فکر میکنم تنها سوالی که مغزم اینجاد میکنه اینه که چرا اسمون ابیه

2706