2737
2734
عنوان

کیا همقد شوهراشونن یا بلندتر

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 71 پست
اعتماد به نفس تو میاره پایین

نه بابا مهم نیست

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
من۱۶۴همسرم(عقدیم)۱۶۴،اذیت میشم من چون عاشق کفش پاشنه دارم ولی نمیزاره بپوشم،برا نامزدیم پاشنه دار پو ...

اون نمیزاره؟

دلی ک بشکند فریادش را نمی‌فهمی ولی نفرینش به زمینت میزند 🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره واقعا درکت میکنم

اره راست میگه یجورایی

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738

من اگه خدا راضی باشه باهاش همقدم

اصلا غصه نخور بابا یکی از اشناهامون شوهرش قدکوتاه بود خودشم قدبلند روز عروسی شوره تا شونه عروس بود

خدایا هیچ خانواده ای رو بی آبرو ............... هیچ پدرومادری رو سرافکنده نکن
17

اخی یه زمانی دقیقا دغدغم همین بود ولی الان میخندم به اون روزا

انقدر غصه خوردم و نقشه کشیدم جالبه من آرایشم خراب شد و اون خیلی خوشکلتر از من افتاده تو عکسا

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706